Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Blogy

rdO: KAPARZO je moje hračka

Dnes jsem se opravdu probouzel s předsevzetím, že už nebudu toxic a že rozhodně nebudu rýpat do kvalitnějších stálic naší scény. Jsou to profisportovci a i jejich vystupování tomu odpovídá. Nechtěl jsem proto vytvářet další zbytečné diskuze nebo "hate" na tu, či jinou osobu. Když ale oni si ti "profi" hráči s "profi" vychováním prostě nedají pokoj... 


GuardiaN: Většina Čechů je retardovaných

Určitě většina fanoušků naší herní komunity, tedy Slováků, především pak Čechů, nyní prožívá téměř všechny zápasy na Majoru v Columbusu, kde soupeří o prvenství i Na´Vi, kde dokonce máme i tuzemského reprezentanta. Jediného, který na Majoru nese vlajkou Slovenska.Vypustili nEophyte LB úmyslně?

Tento týden v Dánsku pořádané Copenhagen Games měly v účasti potvrzené i české nEophyte se slovenskou sekcí, od které očekávali fanoušci výrazný úspěch, neboť se jedná o nejlepší Countre-Strike: Global Offensive sekci na tuzemské scéně vůbec. Nakonec však československá stopa vypadla již v prvním utkání play-off. 


Kdo se zastaví, za chvíli stojí opodál

Na Playzone.cz píšu již druhým měsícem. Byl jsem cca pět let neaktivní, tedy, co se týče progamingu. Když jsem před pěti lety končil se svým koníčkem a vrátil se po letech zpátky, myslel jsem, že se za tu dobu ledacos změnilo. Samozřejmě k lepšímu. Bohužel, realita je taková, jaká je. Myslím tím teď informace, které týmy o sobě vypouštějí do světa, respektive nevypouštějí. 


DH: Top neděle aneb mami, jsem v televizi


DH: Super sobota aneb Češi mají hlad


DH: Pátek aneb jak defuzovat mikrovlnku?

Jako čtenáři PLAYzone.cz jste si již určitě všimli, že tento víkend jsme díky Windows10 vyrazili na turnaj DreamHack Masters Marseille a to ve složení Broněk, výherce soutěže o libovolný trip z loňského MČR, Ondra aka Lelek, jeho vybraný influencer, a já, huhy, doprovod a snad i něco víc než jen nositel smůly. Ptáte se proč? Už dnešní první díl třídenního blogového cyklu vám napoví.


supex0 interview: cheatkóder odkrývá tajemství

Zdravím,
moje jméno je SATISH a každý, kdo mě zná, ví, že jsem přesvědčeným odpůrcem cheatingu v Counter Striku. Proti cheatingu, ať už na světové nebo naší scéně, vystupuji dá se říct celé své herní působení a jelikož si myslím, že tomuto tématu není věnována dostatečná pozornost, rozhodl jsem se přeložit rozhovor s vývojářem LAN cheatů jménem supex0. Ve svém oboru se řadí k těm nejlepším a je známý především tím, že mezi jeho zákazníky patřili třeba smn, KQLY nebo sf. 


LG do SK? Jak pomohla WESA?

Ačkoliv jsem se zařekl, že již nikdy nebudu psát konspirační články, nebudu publikovat neověřené informace, během cesty domů jsem ve svém Twitter feedu narazil na jeden zajímavý účet, který přináší nový pohled na chování SK Gaming z pohledu tržního potenciálu týmu. Oč jde?


Komentář: Brazilci jsou překvapením skupiny

Po menší předehře v Lipsku tu máme první, opravdu veliký letošní turnaj, který se tradičně odehrává v polských Katowicích. Turnaj pod taktovkou Intelu s označením Masters, který nabídne nejen skvělou atmosféru, ale především absolutní špičku e-sportu.