Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Retro CS 1.6 event od Alza Gaming už v sobotu

13.04.2018 - přečteno 1724x

O tomhle víkendu jsem vás informovali o průběhu maďarské Counter-Strike 1.6 lanky ICL 45, tato akce však není jediná svého druhu. Na legendární časy se rozhodli zavzpomínat i v Alze a vedle svých menších akcí představuje RETRO event na motivy 1.6ky, který proběhne v Bratislavě.


14. dubna se v bratislavském showroomu Alza.sk ukáží hráči, ba dokonce hvězdy až legendy dávných dob, které vás provedou celou akcí. V jejich čele bude samotný trojnásobný mistr ČR Ivan 'Dev1' Lazarov, na místě se kromě něj ukáže i populární streamer Roman 'blade' Pilný.

Ptáte se, co na vás příští sobotu čeká? Program odstartuje ve 13:00, kdy všichni pozvaní hosté dorazí na místo a kromě možnosti se s nimi vyfotit a krátce pokecat bude mít každý šanci je vyzvat na duel. Ne jen tak na ledajaký, ale na souboj právě v legendárním Counter-Strike 1.6. Hrát se bude o krásné ceny partnerů celé akce a to v 1vs1 turnajích, které budou zorganizovány ve formátu podle zájmu a samotného počtu účastníků na místě. Buďte součástí opravdu unikátního RETRO eventu a přijďte zavzpomínat na dávné, bezstarostné a legendární časy 1.6ky.

Seznam cen do soutěží:

 

  • 4x HyperX Pulsefire Gaming Mouse + Fury S
  • 4x ZOWIE by BENQ PTF-X
  • 4x ZOWIE by BENQ Camade
  • 2x DEV1S Blackhole S

 

Další informace o celé akci naleznete na facebookové akci RETRO turnaj v CS 1.6 - Bratislava.

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.