Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Clash Royale sekce Inside Games je kompletní

19.03.2017 - přečteno 1482x

Další z předních domácích organiazcí sahá k posílení o Clash Royale sekci. Stejně jako eSuba nebo eEriness, i tahle vypadá hodně silně.

UPDATE 19. 3. | Sekce je dnešním dnem kompletní a to pětičlenná. Jaké je finální složení a co jednotliví hráči sdělili v oficiálním prohlášení, si můžete přečíst ve spodní části článku.


Představení nového týmu Inside Games odstartovalo ve středu, kdy manažer Filip Matoušek představil kapitána - Vladimíra 'Taťka' Vítka. Tohoto zkušeného hráče a otce můžete na PLAYzone turnajích potkávat již od loňské sezóny, patří mezi velké turnajové stálice.

Jelikož se budou poodhalovat další články postupně, ve čtvrtek jsme se dočkali největšího jména celé sestavy. Řeč je o hráči s vietnamským původem Ha Tuan 'Pepis' Ngocovi. Tento stratég po "for fun" hraní zkusil první turnaj a na kompetitivní scéně má neprůstřelnou úspěšnost - 2 turnaje, 2 vítězství. O tomto hráči ještě do budoucna hodně uslyšíme.

Nebojíte se Pepise? Měli byste začít.

Oficiálně tato posila ještě nebyla oznámena, nicméně dle informací z tábora eEriness tu máme i třetí jméno Jana 'Jen Íík' Kuchára. Účastník loňského Mistrovství ČR se rozhodl přestoupit ke konkurenci a v eEriness jej nahrazuje slovenský hráč Šimon 'Jaffo' Čajka.

Manažer Clash Royale sekce u Inside Games nám prozradil, že posledního hráče organizace oznámí v neděli, těšit se tak může na pětičlenný tým, který se zcela jistě zapojí do bojů o titul.

Kompletní Clash Royale sekce Inside Games:

{#Česká Republika} Vladimír 'Taťka' Vítek - kapitán
{#Česká Republika} Ha Tuan 'Pepis' Ngoc
{#Česká Republika} Jan 'Jen Íík' Kuchár
{#Česká Republika} Vojtěch 'Tuca' Tuček
{#Slovenská Republika} Michal 'Fallenreject' Pročko

{#Česká Republika} Filip 'Aspi' Matoušek - manažer

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.