Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Cloud 9 se světoznámými posilami

10.05.2016 - přečteno 1745x

Populární americký tým Cloud 9 dnes oficiálně do svých přivítal dvojici známých jmen.

O změnách v C9 se spekulovalo prakticky od konce jarního splitu. Již 19. dubna se oficiálně trojice hráčů Balls, Rush, Hai přesunula do druhého týmu působícím v Challenger Series. Ač se to zdá nereálné, tak Rush jako jeden z nejlepších junglerů působících v NA nebude hrát LCS. Pokud by se Challenger týmu Cloud 9 nepodařil postup do LCS, v hlavní sestavě se z jednoho z importovaných hráčů stane rezident a sestava by vypadala opravdu luxusně.

Náhrada za Haie je jasná, již celé jaro čekal na lavičce bývalý hráč Curse Michael 'Bunny FuFuu' Kurylo. Na zbylou dvojici uvolněných pozic již od přesunu Ballse s Rushem do NA CS byli hlavní kandidáti. Řeč je samozřejmě o světovém šampionovi ze třetí sezóny Jung 'Impact' Eon-yeongovi a jako jungler se do ligy vrací William 'Meteos' Hartman. Nová sestava tak vypadá velice nebezpečně na několika frontách.

To však stále není všechno. Ačkoliv to není oficiální, během dnešního dne se objevil leak o příchodu nového kouče, bývalého hráče Azubu Blaze z brzkých sezón kompetitivní scény. Ano, řeč je o Reaperedovi, který před letním splitem hledal nové působiště jako kouč. Pokud se tahle spekulace opravdu naplní, Cloud 9 budou mít v létě jasný cíl, uspět na šampionátu.

Nynější sestava Cloud 9:

{#Korejská republika} Jung 'Impact' Eon-yeong - Top Laner
{#Spojené státy americké} William 'Meteos' Hartman - Jungler
{#Dánsko} Nicolaj 'Jensen' Jensen - Mid Laner
{#Spojené státy americké} Zachary 'Sneaky' Scuderi - AD Carry
{#Spojené státy americké} Michael 'Bunny FuFuu' Kurylo - Support

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.