Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


EU LCS: Fnatic na prvním místě

11.08.2018 - přečteno 1796x

Do konce letní ligové části stačí každému týmu odehrát už jen čtyři zápasy. Bohužel pro fanoušky česko-slovenských hráčů musíme konstatovat, že Neonovy šance dostat se do play-off jsou mizivé a Sheriffovy už nulové. Velkou změnu s příchodem osmého týdnu hlásí Fnatic, který povolal do boje dalšího toplanera a do základu se po delší pauze vrací Martin "Rekkles" Larssen. 

V tohoto týdne ohlásil Fnatic příchod nového toplanera, kterým je Korejec Ki "Expect" Dae-hanm. Ten dříve reprezentoval tým G2 Esports a nedávno vyhrál European Masters s organizací Origen. Rekkles se do sestavy vrátí po neúspěšném startu letního splitu, kdy ho botlane nahradil Bwipo. Právě Bwipo se nyní znovu vrátí na své místo na toplane a pozici botlane carry bude znova zastávat švédská hvězda. Na lavičku se tedy posadí veterán sOAZ. Expectova pozice je definována jako sedmý náhradník a týmu bude nejspíše pomáhat zejména v taktické přípravě i směrem k play-off a možným Worlds.

Co se týče H2K, v průběhu posledních týdnů vedení oznámilo příchod hned několika nových členů. První výhru v letním splitu pomohl zařídit náhradník Larssen, který zaskakoval za nemocného Selfieho. H2K jako náhradníky přivedlo i botlanerku Natalie "Stratospanda" Kristiansen, která působí v ženském týmu ASUS ROG Army a nedávno změřila síly i s Češkou Kaem a jejím týmem Zombie Unicorns. Zejména jako záskok na lavičku náhradníků se k týmu připojil i švédský talent Calle "Dragane" Dargren, kterého si možná pamatujete z týmu PPK na posledních European Masters. Vzhledem k tomu, že H2K v následujících zápasech už opravdu o nic nejde, sestava může být opravdu jakákoliv a klidně se může stát, že tento týden ve hře neuvidíme ani Sheriffa nebo i již uzdraveného Selfieho.


UPDATE (10.8. 17:00): Bohužel dnes ve hře neuvidíme českého střelce Patrika "Sheriff" Jírů. H2K na Twitteru oznámilo jeho absenci a jako důvod bylo uvedeno, že Sheriff utrpěl ztrátu v osobním životě. Patrikovi za celou redakci přejeme hodně síl v překonávání této životní situace.

UPDATE (10.8. 17:52): A máme tu další změny. Na soupisce Unicorns of Love neuvidíme dnes ani slovenského marksmana Neona, jelikož se do základní sestavy vrátil španělský botlaner Samux. Velkého překvapení se dočkáme u Misfits Gaming, kde dojde ke změně na pozici supporta. Asistent trenéra Jesiz si totiž dnes zahraje na pozici supporta. Ve hře proti H2K nahradí bývalý hráč SK Gaming či Fnatic slovinského hráče Mikyxe. 

UPDATE (11.8. 0:11): Je tu další překvapení. I přes dnešní výhru Fnatic oznámil další změnu v sestavě. Švédská superstar, Martin "Rekkles" Larssen znovu usedá na lavičku a v základu se znovu objeví sOAZ na pozici toplane, přičemž Bwipo se vrátí na botlane.

Coverage:

Aktuální tabulka EU LCS
# Tým Skóre
1. {#Evropská unie} Fnatic 12 4
2. {#Evropská unie} Misfits 11 5
3. {#Evropská unie} Schalke 04 11 5
4. {#Evropská unie} G2 Esports 11 5
5. {#Evropská unie} Team Vitality 10 6
6. {#Evropská unie} Splyce 7
7. {#Evropská unie} Team ROCCAT 10
8. {#Evropská unie} Giants! Gaming 11
9. {#Evropská unie} Unicorns of Love 11
10. {#Evropská unie} H2k-Gaming 15

Harmonogram:

Pátek 10. srpna


Tip PZ
18:00 {#Evropská unie} Team ROCCAT 0 vs. 1 {#Evropská unie} Splyce 0:1
19:00 {#Evropská unie} H2k-Gaming 0 vs. 1 {#Evropská unie} Misfits 0:1
20:00 {#Evropská unie} Unicorns of Love 0 vs. 1 {#Evropská unie} G2 Esports 0:1
21:00 {#Evropská unie} Fnatic 1  vs. 0 {#Evropská unie} Giants! Gaming 1:0
22:00 {#Evropská unie} Schalke 04 1  vs. 0 {#Evropská unie} Team Vitality 1:0
             
Sobota 11. srpna
17:00 {#Evropská unie} Team Vitality 1 vs. 0 {#Evropská unie} H2k-Gaming 1:0 
18:00 {#Evropská unie} Unicorns of Love 1 vs. 0 {#Evropská unie} Team ROCCAT 0:1
19:00 {#Evropská unie} Schalke 04 1 vs. 0 {#Evropská unie} Giants! Gaming 1:0
20:00 {#Evropská unie} G2 Esports 1 vs. 0 {#Evropská unie} Misfits 0:1
21:00 {#Evropská unie} Fnatic 1 vs. 0 {#Evropská unie} Splyce 1:0

Stream:

Prediction contest:

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.