Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.NA CS: Freeze sbírá jednu remízu za druhou

16.02.2017 - přečteno 7796x

Český hráč roku 2016 a účastník LCS z loňské sezóny si to z lavičky H2K Gaming nakráčel do americké Challenger Series, kde jeho pouť odstartovala koncem ledna.

UPDATE 16.2.: Ani čtvrté kolo neukázalo cestu. Tempo Storm si v duelu proti BGJ připsali již třetí remízu a vzhledem k aktuálnímu pořadí bude právě na Freezově týmu záležet osud postupujících do play-off. Zatímco na čele s jistým postupem se vyhřívá tým eUNITED, Team Gates zatím nezískal ani jednu hru. Rozuzlení základní části proběhne až 1. března ráno, týmy mají tak dost času se připravit na závěrečné zápasy. Taková je aktuální situace:

5. kolo NA CS Spring Split:

Gold Coin United vs. Team Gates - 2:00
Tempo Storm - Delta Fox - 4:00
eUNITED - Big Gods Jackals - 5:00

Aktuální pořadí
# Tým Skóre
1. {#Spojené státy americké} eUNITED 2 - 2 - 0
2. {#Spojené státy americké} Tempo Storm 1 - 3 - 0

{#Spojené státy americké} Big Gods Jackals 1 - 3 - 0

{#Spojené státy americké} Gold Coin United 1 - 3 - 0
5. {#Spojené státy americké} Delta Fox 1 - 1 - 2
6. {#Spojené státy americké} Team Gates 0 - 0 - 4

Jak oslavit remízový zápas? Tempo Storm si nejraději zajdou do kina!

UPDATE 15.2.: Čtvrtý z pěti zápasů je tady, teď už jde opravdu o postup do play-off. Freeze a jeho tým Tempo Storm má prozatím na kontě výhru a dvě remízy, dalším soupeřem TS bude tým se stejným dosavadním skóre - Big Gods Jackals. Známí hráči jako RF Legendary, fabbbyyy nebo KonKwon se proti Tempo Storm utkají v BO2 sérii v noci od 4 hodin.

UPDATE 9.2.: Remíza proti eUNITED, výhra nad Teamem Gates. Třetí duel svedl Tempo Storm proti celku Gold Coin United, jehož hlavní hvězdou je korejský support MadLife nebo midař Fenix. Freeze se představil skvěle zejména v druhé hře za Sivir, se skórem 8-0-5 dovedl svůj tým alespoň k cenné remíze. Předních pět týmů NA Challenger Series je velice vyrovnaných, blížící se play-off nám jistě nabídne celou řadu zajímavých sérií!

UPDATE 1.2.: Tempo Storm uhráli v prvním zápase pouze remízu, jak na tom budou ve druhém kole? Soupeřem Freezova týmu bude Team Gates pod vedením streamera Trick2G. V prvním kole TG podal ze všech týmů nejhorší výkon, cíl TS je tak jasný. Zápas se hraje v noci ze středy na čtvrtek, tentokrát je v itineráři až jako třetí - startujeme cca v 5:00 našeho času.

Společně s norským midlanerem Hatrixxem vytvořil Freeze v týmu Tempo Storm úderné duo dvou carry hráčů. Bohužel, aktuální meta je pro ADC velice špatná, pokud nehrajete Ziggse, a už v prvním zápase bylo vidět, že by Freeze chtěl mít větší podíl na vítězství svého týmu.

Tempo Storm ve složení Quas, Zentinel, Hatrixx, Freeze a Sheep čeká v následujících pěti týdnech pět zápasů. Umístit se je potřeba alespoň v TOP4, poté už na vás čeká Challenger Series play-off a v případě úspěchu i Relegation Series o postup do nejvyšší soutěže.

Konkurence v Challenger Series je protkaná zkušenými LCS hráči, z nichž některé potkal samotný Freeze v Evropě. Řeč je o duu Fox a Gilius ve službách eUNITED a právě tento tým byl prvním soupeřem Tempo Storm v jarním splitu. Neoblíbená BO2 série skončila remízou 1:1, kdy se český hráč snažil být se svojí Ashe a Varusem spíše strategickou oporou.

V dalším týdnu čeká na Aleška souboj proti Team Gates, celou soutěž doplňují týmy Big Gods Jackals, Gold Coin United a také jediný vítěz z prvního kola soutěže, Delta Fox. Všechny zápasy jsou streamované na Twitch kanále NALCS1, vždy v noci ze středy na čtvrtek.

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.