Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


HGG: Češi postupují do 2. fáze, Slováci končí

19.06.2017 - přečteno 370x

Hearthstone Global Games jistě neunikl pozornosti žádného karetního fanouška. V posledních více jak dvou měsících se týmy ze 48 států účastnili vůbec první soutěže národů. Úvodní fáze se účastnili i týmy Česka a Slovenska, byť každý s poněkud odlišným výkonem.

{#Slovenská Republika} Slovenský tým začal v Global Games skvěle, když překvapivě zdolal Jižní Koreu 3:0. Štěstí slováků bylo ale očividně všechno použito právě na tomto zápase, protože z hlediska výher to šlo od té chvíle pouze z kopce.

I přes následující prohry proti {#Hong Kong} Hongkongu a {#Řecko} Řecku sice měli slováci stále šanci na postup, nezvládli ovšem ani souboje s {#Portugalsko} Portugalskem{#Maďarsko} Maďarskem. Se skóre 1:4 ve skupině D se tak loučí s turnajem po úvodní fázi. Za vděk ale mohou vzít pěkných 4 000 $, které obdrží každý tým.

1. FÁZE -  SKUPINA H

1. FÁZE - SKUPINA D
# Název V P +/-
# Název V P +/-
1. {#Ukrajina} Ukrajina 4 1 14:7
1. {#Korejská republika} Jižní Korea 4 1 12:7
2. {#Česká Republika} Česká republika 4 1 14:8
2. {#Řecko} Řecko 3 2 12:11
3. {#Filipíny} Filipíny 3 2 10:10
3. {#Maďarsko} Maďarsko 3 2 12:11
4. {#Bělorusko} Bělorusko 2 3 8:11
4. {#Hong Kong} Hongkong 2 3 11:11
5. {#Chorvatsko} Chorvatsko 1 3 7:12
5. {#Portugalsko} Portugalsko 2 3 9:11
6. {#Německo} Německo 1 4 7:12
6. {#Slovenská Republika} Slovensko 1 4 7:12

{#Česká Republika} Český tým si naopak vedl velmi dobře. Po úvodní těsné výhře nad {#Filipíny} Filipínami následoval skalp {#Chorvatsko} Chorvatska{#Bělorusko} Běloruska. Jízdu naší party zastavila až {#Ukrajina} Ukrajina, kde češi odešli s porážkou 2:3. Přesto ale stále žila naděje na výhru skupiny, když Ukrajina prohrála s Běloruskem. Potřebnou výhru 3:0 nad {#Německo} Německem se ale zajistit nepodařilo.

Postup ze druhého místa je ale velmi kvalitním výsledkem, zvláště v takto těžké skupině.

Blizzard tentokrát na nic čekat nehodlá a druhá fáze turnaje začíná již následující týden. 24 postupujících týmů je nalosováno do skupin po čtyřech, dál postupuje 16 nejlepších. To znamená, že postoupí dva nejlepší z každé skupiny, plus čtyři nejlepší týmy ze třetích míst.

Český tým byl nalosován do skupiny B. Potká se v ní s {#Belgie} Belgií{#Izrael} Izraelem{#Spojené státy americké} Spojenými Státy Americkými. Naši čtveřici tak nečeká nic jednoduchého, v této fázi si ale lze již těžko vybírat. Pokud vás zajímá výkonnost našich soupeřů tak vězte, že USA i Izrael své skupiny vyhráli, Belgičané skončili třetí.

2. FÁZE - SKUPINA B
{#Česká Republika} Česká republika
{#Spojené státy americké} USA
{#Belgie} Belgie
{#Izrael} Izrael

Úvodní zápas čeká {#Česká Republika} StanCifku, {#Česká Republika} Pokrovace, {#Česká Republika} Jarlu a {#Česká Republika} CzechClouda již za několik dní. O zápase vás ještě budeme konkrétně informovat v rámci našich pravidelných preview.

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 2 (1 hlas)

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.