Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Je Donald Trump fanouškem Call of Duty?

12.01.2018 - přečteno 548x

Donald Trump, jeden z nejbohatších lidí světa a zároveň prezident USA, se zase trochu utnul. Po nespočtu kontroverzních výroků přišel s jedním, který je opravdu vtipný. Slíbil totiž, že Norsku dodá letouny F-52. Ty ale existují pouze v populární hře Call of Duty.

Kdo je Donald Trump, ví snad každý. Charismatická osobnost, podnikatel a v neposlední řadě prezident Spojených států amerických. Právě díky své silné osobnosti je Trump společností přijímán velice rozdílně. Svými kontroverzními výroky si zajistil řadu odpůrců, některým ale jeho charisma naopak evokuje. Jeho poslední průpovídka ale všem spíše vykouzlila úsměv na tváři. Při rozhovoru s norskou premiérkou totiž slíbil, že Norsku USA dodají letouny F-52. Ptáte se, co je na tom špatně? Tyto stíhačky totiž existují pouze ve světě Call of Duty. 

Jak k tomuto omylu došlo, není doteď jasné, jako nejpravděpodobnější se jeví možnost, že název stíhačky F-35, které si u USA Norsko opravdu objednalo, zamotal s počtem slíbených kusů, kterých je právě 52. Že by byl Trump fanouškem počítačových her moc pravděpodobné není, v minulosti se dokonce na svém Twitteru negativně vyjádřil k násilí, které videohry obsahují. Představa Donalda, jak místo úřadování paří Call of Duty, je nicméně opravdu zajímavá!

Zdroj: ct.cz

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele AjemMirumilovny
1 přísp.
#1 AjemMirumilovny 12.01. - 21:31

Nuts Beer Beer

upravil AjemMirumilovny: 12.01.2018, 20:31:06


Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.