Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


MSI přichází s novou řadou základních desek

04.01.2017 - přečteno 495x

MSI představuje budoucnost herní technologie s nejnovější 7. generací procesorů Intel. Více než 30 modelů se představí na CES 2017, včetně vítěze CES Innovation Honoree Z270 GAMING M7. Nová generace základních desek MSI GAMING je vybavená unikátními vlastnostmi jako jsou M.2 Shield na ochranu proti tepelnému poškození u M.2 SSD disků a VR Boost pro VR zážitek s nízkou latencí. To umožňuje hráčům se nachat naplno pohltit do hry.

ENTHUSIAST GAMING

Základní desky MSI ENTHUSIAST GAMING představují novou éru hraní. Unikátní vzhled a více exkluzivních herních funkcí, dělají z těchto základních desek to nejlepší pro poskytnutí skvělého zážitku při hraní her.

Z270 GAMING M7

Jeden z nejvýkonnějších ENTHUSIAST GAMING modelů, Z270 GAMING M7, je neuvěřitelně všestranný a kompletní základ pro high-end herní systémy. Funkce jako Audio Boost 4 PRO a Nahimic 2 poskytují hráčům dvě sady zvukových modulů s izolovanými obvody pro čistý zvuk při hraní. Všechny chladiče a kryty na základní desce Z270 GAMING M7 mají funkci RGB Mystic Light, která umožňuje hráčům měnit barvu LED světel jednoduchým kliknutím myší. To vše včetně funkcí M.2 Shield a VR Boost dělá z Z270 GAMING M7 vítěze CES Innovation Honorees 2017.

Z270 XPOWER GAMING TITANIUM

Unikátní stříbrný design Z270 XPOWER GAMING TITANIUM je předurčený pro skvělý herní zážitek, stejně tak pro prvotřídní taktování. Nová série TITANIUM má chromované chladiče a stříbrné kryty. Kromě herních funkcí je také k dispozici OC Dashboard, který se dá využit po pohodlnější přetaktování.

Funkce základních desek MSI Enthusiast Gaming řady 200

Turbo M.2 přináší PCI-E Gen3 x4 výkon s přenosovou rychlostí až 32 Gb/s pro nejnovější SSD disky. Včetně podpory nové technologie Intel® Optane™. M.2 Shield je nová technologie řešící pasivní ochranu M.2 SSD nebo Optane™ SSD pro ochranu proti tepelnému a mechanickému poškození.  M.2 GENIE umožňuje jednodušší nastavení RAID, užitím jakéhokoliv M.2, U.2 nebo PCI-E SSD. 

VR Boost je smart chip, který zajišťuje čistý a silný VR signál použitím VR optimalizovaného USB portu pro zmenšení pocitu nevolnosti způsobeným špatným signálem. Funkce One-Click to VR v MSI Gaming App připraví jednoduchým zakliknutím PC pro VR, nastaví komponenty na maximální výkon a zabrání jiným aplikacím rušení VR zážitku.

PERFORMANCE GAMING

Základní desky MSI PERFORMANCE GAMING jsou vybaveny výkonnými a nastavitelnými nástroji. S neomezenými možnostmi přizpůsobení umožňují tyto herní základní desky opravdu stylové hraní.

Z270 GAMING PRO CARBON

Z270 GAMING PRO CARBON, která zdědila své konstrukční prvky po základní desce Z170A GAMING PRO CARBON, nabízí nejenom herní funkce, ale také i neomezené možnosti přizpůsobení díky RGB Mystic Light. Prostřednictvím Mystic Light Sync a Gaming App můžou hráči lehce kontrolovat jejich LED světla prostřednictvím svého PC nebo smartphonu, včetně LED světel na jejich šasi, klávesnici nebo jiných příslušenstvích.

Funkce základních desek MSI Performance Gaming řady 200

Možnost nastavení vlastního barevného schéma s RGB Mystic Light podporujícího16,8 miliónů barev a 17 efektů. Mystic Light Extension umožnuje intuitivní způsob ovládání přídavných RGB pruhů nebo jiných RGB komponentů přidaných do systému bez potřeby dalšího RGB ovladače. 

S Audio Boost od Nahimic přináší základní desky nejvyšší zvukovou kvalitu díky použití kvalitních audio komponentů a izolovaného audio PCB. Přidání audio krytu a zlatých audio konektorů zajišťuje nejčistší audio signál. 

ARSENAL GAMING

Základní desky MSI ARSENAL GAMING mají kovové chladiče a bojový vzhled, který je připraven na cokoliv. Tyto základní desky jsou vybaveny Military Class 5 komponenty a jsou plné herních funkcí pro zlepšení herního žážitku. 

Z270 TOMAHAWK

Z270 TOMAHAWK využívá kombinaci masivních chladičů s vizuálními PCB efekty pro zajištění bezproblémového dlouhodobého hraní a maximálního výkonu. Se spoustou herních prvků a funkcí jako jsou Twin Turbo M.2, GAMING LAN a Audio Boost je Z270 TOMAHAWK spoluhráč, na kterého se může každý spolehnout.

Funkce základních desek MSI Arsenal Gaming řady 200 

Díky řadičům ASmedia 2142 USB 3.1 Gen2 nabízí Lightning USB vyšší USB rychlost při připojení více zařízení USB 3.1 Gen2 naráz. Unikátní MSI X-Boost software umožňuje rychlejší přenosovou rychlost automatickou detekcí a zrychlením jakéhokoliv USB zařízení připojeného do systému. 

Celkovým izolováním paměťových obvodů zajišťuje DDR4 Boost maximální výkon a stabilitu. Technická vylepšení DDR4 Boost umožňují větší stabilitu pamětí při vyšších rychlostech v porovnání s ostatními značkami.  

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.