Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


OW Contenders: Ex0rath a YAB bohužel neuspěli

13.08.2018 - přečteno 252x

Před nedávnem jsme Vás informovali o účasti prvního českého hráče Tomáše 'Ex0rath' Kotačky v nejprestižnější evropské Overwatch lize. Tomáš nastoupil za tým Young and Beautiful a co je mnohem důležitější, podařilo se mu probojovat do samotného play-off mezi osm nejlepších!

UPDATE: Play-off bohužel týmu s českým hráčem nevyšlo, jeho tým Young and Beatiful zkroskotal nad Teamem Gigantti již ve čtvrtfinále, kdy se mu nepodařilo získat ani jednu z hraných map Oasis, King's Row a Temple of Anubis. Do finále se probojovali a za měsíc se na velké stage představí Angry Titans a Eagle Gaming, kteří v žádném zápase neztratili více než mapu.

Ex0rath a jeho tým Young and Beautiful sesadil i takové giganty jako British Hurricane, tedy úřadující mistry Contenders a farmářský tým šampionů Overwatch League, London Spitfire. Tento úspěch českých barev však může být jenště blyštivější. Vyřazovací část nás čeká tento víkend, kdy dojde na lámání chleba v podobě čtvrtfinálových a semifinálových zápasů. Finálové vyvrcholení celé soutěže je naplánováno na 21. září spolu s evropskou částí Světového poháru v Overwatchi.

Vysílání živých zápasů bude probíhat od pátku do neděle vždy od 18 do 23 hodin. Na českého zadáka se v souboji proti Teamu Gigantti dostane na úvod sobotního programu v 18:00 a v případě postupu následně na závěr víkendu v neděli zhruba od 20:00 proti vítězi Orgless and Hungry vs. Eagle Gaming. Celé play-off můžete sledovat s českým komentářem od MAGNA TV. 

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.