Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Na GAME EXPO proběhlo letošní druhé MČR Tour

25.03.2014 - přečteno 702x

Ve dnech 21. až 23. března hostil bratislavský ISTROPOLIS již 6. ročník mezinárodní výstavy a festivalu GAME EXPO. Kromě vlastního programu byla tato akce zajímavá také tím, že se stala dějištěm druhé letošní zastávky seriálu MČR Tour, která se sebou jako vždy přivezla celou PLAYzone arénu s MČR HAL3000 sestavami a také řadu pro návštěvníky volně přístupných soutěží v League of Legends.

Certifikovaných herních sestav 4. generace, které jsou vybaveny špičkovým hardwarem od společností Intel, GIGABYTE či NVIDIA a jejichž předními prodejci jsou www.CZC.cz pro ČR a www.realshop.sk pro Slovensko, zde bylo celkem 20 a případní zájemci o jejich koupi tedy měli spoustu možností si je vyzkoušet na vlastní kůži. K zahrání na nich byly nejnovější tituly od vydavatelů Playman a COMGAD za využití periferií od Logitechu a LCD monitorů Philips.

A kdo nechtěl pouze zkoušet, ale rovnou soutěžit, mohl se zapojit do jednoho z celkem pěti turnajů v League of Legends. V pátek se hrálo ve formátu jeden na jednoho, zatímco ve zbylých dvou dnech pak tři na tři. Vstupné bylo vždy 1€ na osobu a na vítěze čekali peněžní i hodnotné ceny.

Více o MČR Tour a samotném Mistrovství ČR v počítačových hrách se dozvíte na webové stránce http://mcr.playzone.cz/. Galerii přímo z GAME EXPO si pak můžete prohlédnout na Facebook stránce https://www.facebook.com/playzonecz.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů NVIDIA, INTEL, Western Digital, CZC.cz, GIGABYTE, DELL, HAL3000, Logitech, AVerMedia, hlavních partnerů Playman, Comgad, SCORE, FakaHeda a mediálních partnerů Games.cz, Zing.cz, Sector.sk, TRYHARD.cz.

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 2 (1 hlas)

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.