Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Nový update nerfuje CZ-75 a otevírá skyboxy

13.06.2018 - přečteno 5543x

Po delší době nám vývojáři CS:GO naservírovali skutečný update, který bude mít vliv na současnou metagame. Podstatných změn se dočkaly zbraně a také mapa Mirage.

Hlavní informací dnešního patche je nerf CZ-75. Ano, už žádné onetapy při forcebuyi do vaší helmy. Snížení poškození ze 33 na 31 se zdá být mizerné, ale právě tenhle faktor je vysoce podstatný a šance na výhry forcebuyů budou bez "overpowered" zbraně opět o něco menší.

Dlouho se mluvilo také, jak by šla upravit M4A1-S, která se oproti M4A4 hrála opravdu málo. Není nic jednodušší než zvýšit počet náhradních nábojů ze 40 na 60, tak uvidíme, jestli to nějaký vliv mít vůbec bude. Drobné změny se dočkala i MP7, která namísto $1700 bude stát $1500.

Stále jsme se nedočkali Panorama UI, jehož vydání by mělo být také na spadnutí, ale vyjma změn na nekompetitivní mapě Canals přišly změny i na Mirage. Upraveny byly schody z T spawnu směrem k béčku, kde navíc na druhé straně byl nahrazen i žebříček, v áčkových apartmánech byl pro změnu zakulacen roh při výběhu z baráku, což umožní jednodušší házení granátů pod balkon. Na A site byly změněny ještě bedny na tetrisu. Zlepšena byla i viditelnost v určitých chokepointech, zmenšena stříška pod boostem z midu do okna, smutnit mohou i fanoušci béčkové lavičky, která byla nahrazena cihlovou zídkou. Screenshoty všech úprav najdete zde.

Kolem a kolem jde o drobné změny, tou hlavní je však otevření skyboxů. Nyní můžete bezstarostně házet smouky přes celou mapu takřka kamkoliv, z béčka na áčko, z T spawnu na CT spawn. Kreativitě se nyní meze nekladou. Tahle změna rozšíří možnost fejkování taktik za T stranu, uvidíme, jestli to byl vůbec správný krok a do jaké míry to se současnou metagame pohne.

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele Bujacik
7 přísp.
#1 Bujacik 13.06. - 16:16

Trochu nechápem ten nerf CZ-75. Pár rokou späť sa hrala CZta pretože mala na blízko dmg, rýchlo sa vyťahovala (čo sa využivalo hlavne pri hraní s AWP) a keď si dobre spomínal tak asi mala aj o 1 zasobnik viac. Potom dostala nerf. -1 zasobnik, pomale vyťahovanie... Málo kto s ňou potom hral. Po cca 1,5 az 2 rokoch dostali nerf zvyšne pistole (hlavne five-seven a TEC-9) a tak sa CZta naspäť dostala do hrania, pretože v porovnaní so zvyškom bola dobrá. A teraz ju zase nerfuju, pretože je OP vo force buyi.

Príde mi to ako neustale nerfovanie zbrání a prispôsobenie sa zvyšku. Ako keby VALVE robilo štylom: Nevydali sme dlho žiaden patch, podme niečo zmenit. CSGO je tu od roku 2012 a stále nie su vyvážene zbrane. Bud nech to upravia raz a definitivne, ale nech to nechajú tak.



Obrázek uživatele huhy
4664 přísp.
#2 huhyje člen PLAYzone týmu 13.06. - 17:29

Bujacik: Trochu nechápem ten nerf CZ-75. Pár rokou späť sa hrala CZta pretože mala na blízko dmg, rýchlo sa vyťahovala (čo sa využivalo hlavne pri hraní s AW... více

Bujacik: Trochu nechápem ten nerf CZ-75. Pár rokou späť sa hrala CZta pretože mala na blízko dmg, rýchlo sa vyťahovala (čo sa využivalo hlavne pri hraní s AWP) a keď si dobre spomínal tak asi mala aj o 1 zasobnik viac. Potom dostala nerf. -1 zasobnik, pomale vyťahovanie... Málo kto s ňou potom hral. Po cca 1,5 az 2 rokoch dostali nerf zvyšne pistole (hlavne five-seven a TEC-9) a tak sa CZta naspäť dostala do hrania, pretože v porovnaní so zvyškom bola dobrá. A teraz ju zase nerfuju, pretože je OP vo force buyi.

Príde mi to ako neustale nerfovanie zbrání a prispôsobenie sa zvyšku. Ako keby VALVE robilo štylom: Nevydali sme dlho žiaden patch, podme niečo zmenit. CSGO je tu od roku 2012 a stále nie su vyvážene zbrane. Bud nech to upravia raz a definitivne, ale nech to nechajú tak.

však nerf CZ chtělo 99% pro scény, tohle je drobnost, která sebere její největší sílu, ale několik dalších super vlastností ji zůstane Smiley



Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.