Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


*Pomozte nám zdokonalit naše MČR turnaje

16.06.2017 - přečteno 1069x

Spokojenost hráčů byla vždy naším hlavním zájmem a právě proto bychom se nyní rádi vás, hráčské komunity, zeptali na názor, jak bychom mohli vylepšit naše pravidelné turnaje.

UPDATE: Chtěli bychom všem hráčům poděkovat za zpětnou vazbu, na základě které se v novém termínu již tuto neděli od 19:00, stále se můžete registrovat. Právě před startem tohoto turnaje na streamu Mishkina proběhne losování 5x DEV1S nárámků, tak si jej nenechte ujít.

Nebaví vás tolik prohrávat? Formát turnajů či celého kvalifikačního cyklu na MČR vám nesedí? Nebo vám často nevycházejí termíny a v jiné dny byste se účastnili častěji? Nyní máte ideální možnost dát najevo svůj názor v našem dotazníku, dle kterého vyvodíme změny za účelem zdokonalení týdenních MČR turnajů a celé kvalifikace na Vodafone Mistrovství ČR 2017.

Aby to nebylo všechno: jako motivaci k vyplnění dotazníku si 5 náhodných respondentů odnese hodnotnou cenu od společnosti DEV1S, Datový a nabíjecí náramek DEV1S pro Android nebo Apple produkty v libovolné barvě. Pro zapojení do slosování stačí pouze vyplnit váš e-mail.

Související články:

Nenašly se žádné související články.

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.3 (4 hlasy)

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.