Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Produkty DEV1S zakoupíte na PragoFFestu

01.02.2017 - přečteno 1910x

Žijící progamingová legenda Ivan "Dev1" Lazarov poctí svoji návštěvou festival popkultury PragoFFest. Na jeho maličkost se můžete těšit v rámci nedělního programu, kdy jeho aktivity kompletně ovládnou stage. Slovenská hvězda povypráví o své cestě do Síně slávy, zájemcům podepíše produkty DEV1S a jako komentátor a hlavní boss se zapojí do 1v1 CS:GO Challenge.

Součástí různorodého programu PLAYzone arény na PragoFFestu bude o víkendu 2. až 5. února také stánek s herním vybavením a oblečením DEV1S. Fanoušci Dev1ho a jeho značky se mohou těšit na celou škálu kvalitních a zejména unikátních herních produktů. V prodeji budou aktuální série hráčských brýlí, herní podložky včetně limitované edice Ladislava "GuardiaN" Kovácse nebo populární digital camo trička a další spousta vychytávek pro všechny hráče a hráčky. Produkty si bude možné přímo na místě před zakoupením odzkoušet.

Pokud chcete pozvednout svůj herní úm na vyšší level nebo alespoň skvěle u hraní vypadat, doražte o víkendu do PLAYzone arény. Těšit se na vás bude náš tým i samotný Dev1!

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (1 hlas)

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.