Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


PUBG tým dočasně odstraňuje vylepšený anti-cheat

14.03.2018 - přečteno 1180x

Aktualizace minulý týden byla pouze příprava pro nasazení mnohem důležitější aktualizace, která měla zásadním způsobem vylepšovat anti-cheat systém v PUBG. Jak to již ale bývá, vyskytly se potíže, a tak vývojáři byli donuceni tuto aktualizaci dočasně odstranit.

Není žádnou záhadou, že PUBG trápí zástupy podvodníků. Výmluvně mluví čísla z BattleEye, což je aktuálně používaný anti-cheat systém v PUBG, která říkají, že 13% všech hráčů již bylo zabanováno za používání podvodných programů. A 13% je docela veliké číslo, vezmeme-li v potaz, kolik lidí má PUBG zakoupeno.

Vývojáři se s tímto problémem snaží aktivně bojovat a výrazně měla pomoct i nová aktualizace, která měla přidat nový a vylepšený systém pro trestání podvodníků. Aktualizace ale musela být po vydání stažena, jelikož způsobovala mnoho technický problémů a často i pády hry. 

Komunitní manažer se snažil situaci řešit, každopádně jeho rady spočívaly v postupném vypínání všech běžících programů na počítači a zkoušení funkčnosti hry, což si přiznejme, může být značně otravné. Nakonec se vývojáři tedy rozhodli, že prozatím aktualizaci odstraní a zapracují na opravě, aby se podobná situace již neopakovala. 

Vyjádření vývojářů v originálu:

Zatím se neví, kdy se vývojáři z PUBG corp. znovu pokusí tuto aktualizaci vydat, každopádně doufejme, že to bude co nejdříve. Přece jenom, koho by bavilo dostávat hlavy přes zeď? O dalším průběhu vás samozřejmě budeme informovat.

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 hlas)

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.