Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


RNG Uzi si dává pauzu od kompetitivního hraní

12.07.2018 - přečteno 610x

Legendární marksman Jian "Uzi" Zi-Hao si dopřeje pauzu od kompetitivního hraní. Jeden z nejlepších hráčů světa se rozhodl usednout na lavičku Royal Never Give Up kvůli jeho zhoršujícímu se zdravotnímu stavu.

Letošní vítěz Rift Rivals a Mid-Season Invitationalu, nebo semifinalista Worlds 2017, Uzi, na lavičku usedne kvůli dlouhotrvajícím problémům s jeho rukou. Pauzu mu doporučil jeho doktor kvůli tomu jak moc ruku v posledních měsících zatěžoval tréninkem. Čínský klenot měl už se zápěstím problémy v minulosti a musel kvůli tomu vynechat i celou řadu důležitých ligových zápasů.

Pauzu si ale Uzi tentokrát údajně dopřál ještě předtím, než se jeho ruka dostala do vážnějšího stavu, a proto by se podle všeho měl vrátit s příchodem play-off. Nejspíš tedy stihne i letošní světový šampionát, na který ale RNG ještě jistou kvalifikaci nemají. Jeho současný tým prozatím musí vyřešit jeho absenci a v sestavě ho nějakým způsobem nahradit. Logickou volbou vyznívá AD Carry Able, ale po vzoru týmu Fnatic v Evropě může i Royal Never Give Up vyzkoušet složení s oběma svými junglery nebo toplanery.

Sestava Royal Never Give Up

{#Čína} Yan "Letme" Jun-Ze  
{#Čína} Liu "Zz1tai" Zhi-Hao 
{#Tchaj-wan} Hung "Karsa" Hau-Hsuan 
{#Čína} Liu "Mlxg" Shi-Yu 
{#Čína} Li "Xiaohu" Yuan-Hao 
{#Čína} Dai "Able" Zhi-Chun 
{#Čína} Shi "Ming" Sen-Ming 

{#Čína} Jian "Uzi" Zi-Hao 

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.