Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Samsung Galaxy S7 edge v korálově modré barvě

06.01.2017 - přečteno 756x

V příštím týdnu se zájemci o Galaxy S7 edge dočkají nové barevné varianty. Současné portfolio Samsung rozšíří o elegantní korálově modrou. 

Praha, 6. ledna 2017 – Samsung  Galaxy S7 edge patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější špičkové smartphony na českém trhu. Nyní bude tento prémiový model dostupný v korálově modré barvě. Samsung tak rozšiřuje portfolio, ve kterém doposud zákazníci vybírali z černé, bílé, stříbrné, zlaté a růžové varianty. Novinka bude na českém trhu v prodeji v průběhu druhého týdne roku 2017. Cena telefonu zůstane stejná jako u ostatních barev.

„Samsung Galaxy S7 edge je skutečnou špičkou na trhu. Vyniká nejen skvělým fotoaparátem, ale i možností propojení se širokým ekosystémem našich zařízení. Milovníci nejenom zimních sportů mohou telefon například propojit s 360stupňovou kameru nebo hodinkami Gear S3, které monitorují aktivitu i spálené kalorie. Důležitým parametrem je i odolnost proti vodě a prachu (IP68), díky které se uživatelé mohou pustit i za těmi největšími dobrodružstvími,“

říká Roman Šebek, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Nejpokročilejší technologie v elegantním těle

Samsung Galaxy S7 edge je oceňován především díky jedinečnému displeji a prvotřídním vlastnostem fotoaparátu. Využívá technologii Dual Pixel, která umožňuje zachytit velmi kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek. Ve výbavě nechybí  slot na microSD kartu nebo certifikace IP68.  Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S7 je 22 599 Kč s DPH (32 GB).

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.