Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Sázka bez rizika 500 Kč na esporty s Fortunou

09.01.2017 - přečteno 526x

Sázková kancelář Fortuna nabízí speciální akci pro progamery. Sázíte rádi na League of Legends, Counter-Strike či Dotu? Nyní můžete mít svou první sázku zcela bez rizika, a to až do výše 500 Kč!

Kurzové sázení na internetu už dávno není jen o nejznámějších sportech, jako je fotbal, hokej či tenis. Sázkaři chtějí víc, chtějí nové sporty, nové příležitosti, které by si mohli umístit na tiket a sázkové kanceláře jim vychází vstříc. Takové šipky, florbal či v poslední době nesmírně populární biatlon byste ještě před pár lety hledali v nabídkách sázkovek nejspíš marně. Asi nejnovějším „přírůstkem“ a v současnosti velmi oblíbeným sázkařským hitem jsou esporty.

Díky Fortuně, která tyto příležitosti vypisuje pod názvem „Progaming“, můžete vyplněním jednoduché registrace okamžitě získat 500 Kč zdarma! Téměř každý den můžete díky bohaté nabídce vypsaných příležitostí poměřit své síly s bookmakery ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends nebo DOTA 2. Sledujete-li změny v sestavách jednotlivých týmů, víte-li, jak se jim daří na jednotlivých mapách a máte-li v malíčku, jací hráči jsou na svých pozicích nejlepší, jste na té nejlepší cestě stát se profitabilním sázkařem v tomto poměrně novém odvětví.

Své by o tom mohl vyprávět také profesionální sázkař Dobby, jehož live sázky na esporty byly a jsou opravdu velmi výnosné. Samozřejmě má výhodu v tom, že hru League of Legends sám hraje a zná tak jednotlivé postavy, mapy a vše kolem. Neméně důležitou částí je ale také živé sledování zápasů, což v době YouTube streamů a Twitche není vůbec žádným problémem. Spojíte-li perfektní znalost hry, týmů a živého sledování, v podstatě nemůžete prohrát!

Někteří berou progaming díky logickému myšlení, různým taktikám a postřehu jako regulérní sport, jiní o tomto přirovnání nechtějí ani slyšet. O tom si udělejte obrázek sami. Jedna věc je ale jasná, už nyní se v esportech točí desítky milionů dolarů a zápasy doslova hltají miliony lidí po celém světě. A díky novému loterijnímu zákonu se od 1.1.2017 můžete zaregistrovat online a nemusíte chodit na pobočku.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články:

Nenašly se žádné související články.

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.