Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Skadoodle se vrací do aktivní sestavy C9

15.04.2018 - přečteno 1576x

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli zprávu o konci Skadoodle v aktivní sestavě C9. Nyní ale vyšla na povrch zpráva, že americké sniper oblékne modrobílý dres znovu! 

Ještě to není ani měsíc, co probíhaly na americké scéně obří změny. Ty zasáhly předevšm brazilské SK Gaming – s týmem se rozloučil TACO. Jenže, jeho místo zaplnil Stewie2K, nyní už bývalý hráč Cloud9, samozřejmé tedy je, že změnami si prošli i v C9. A odchod Stewieho ani nebyl jediným oslabením severoamerického celku – ještě před jeho přestupem oznámil pauza v aktivním hraní kompetitivního Counter-Strike populární sniper Skadoodle.

Skadoodle se vrací do Cloud9. Foto: HLTV.org

Zatímco prázdné místo po Stewiem stihl zaplnit FNS, pátého hráče C9 stále ne a ne představit. Až nyní na svém Twitteru Skadoodle oznámil, že se vrací do aktivní sestavy! Říkáte si, co se to sakra stalo? Proč skončil a pak se zase vrátil? Dle dostupných informací stála za jeho odchodem ztráta motivace – ta se mu ale navrátila, když hrál jako stand-in. Skadoodle by tedy nyní měl působit silněji, než před jeho odchodem, není tedy divu, že Cloud9 nenabrali nikoho na jeho místo nikoho jiného jako třeba Tsvetelina "CeRq" Dimitrova, o kterém se vážně spekulovalo. To by mohlo C9 pomoci upevnit druhou pozici v ECS a vylepšit čtvrtou příčku v EPL. Skadoodle také naskočí na první LAN akci Cloud9 s FNS, na francouzském DreamHack Masters Marseille, které začíná již za tři dny.

Nová sestava Cloud9 vypadá takto:

{#Spojené státy americké} Tarik "tarik" Celik
{#Spojené státy americké} Will "RUSH" Wierzba
{#Spojené státy americké} Timothy "autimatic" Ta
{#Spojené státy americké} Tyler "Skadoodle" Latham 
{#Kanada} Pujan "FNS" Mehta

Zdroj: hltv.org

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 hlas)

Obrázek uživatele mikkel
56 přísp.
#1 mikkelje člen PLAYzone týmu 15.04. - 13:08

crazyPro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.