Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Steel přestupuje pod Liquid!

13.11.2017 - přečteno 353x

Jen den před IEM Oakland mění jeden z nejlepších amerických celků současnosti svůj roster. Team Liquid se rozhodl propustit Petera "stanislaw" Jarguze. Jako náhrada za něj z Immortals přichází Lucas "steel" Lopes.

Zpráva o tom, že Liquid mění hráče, přišla těsně po konci turnaje iBUYPOWER Masters, na kterém po prohře s Cloud9 Liquid skončili na děleném třetím a čvrtém místě. Stanislaw se s týmem loučí po dlouhých devíti měsících. Do Liquid přišel z OpTic Gaming s úkolem stát se novým vůdcem týmu. Později ho v pozici IGL nahradil nitr0 a stanislaw se začal plně soustředit na lurking. Nyní ale jeho kapitola v tomto americkém celku končí, z brazilských Immortals za něj do Liquid přichází Lucas "steel" Lopes.


Jak se bude steelovi v Liquid dařit? Foto: HLTV.org

Odchod dalšího hráče znamená pro Immortals, jež se stále pořádně nevzpamatovali z odchodu trojice HEN1, LUCAS a kNgV, opravdu vážné problémy. Kvůli problémům s hráčskými vízi dokonce Brazilci vynechají IEM Oakland. Budoucnost Liquid vypadá naopak opravdu slibně, jedinou škodu pro ně je, že steel za ně kvůli nebude moci nastoupit na kvalifikaci na Major. Steel budeme moci v dresu Liquid vidět hned zítra, kdy vstoupí do IEM Oakland. V Kalifornii budou bojovat ve skupině B, kde jim konkurenty budou dělat například FaZe Clan, za které střílí i Ladislav "GuardiaN" Kovács.

Sestava Team Liquid vypadá nově takto:

{#Spojené státy americké} Nick "nitr0" Cannella
{#Spojené státy americké} Jonathan "EliGE" Jablonowski
{#Kanada} Russel "Twistzz" Van Dulken
{#Spojené státy americké} Josh "jdm64" Marzano
{#Brazílie} Lucas "steel" Lopes

Zdroj: hltv.org

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.