Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Trump přestupuje k Tempo Storm

17.03.2017 - přečteno 2259x

V americké Hearthstone scéně nezběhlí čtenáři by za nadpisem mohli vidět něco politického, o aktuálním šéfovi Bílého Domu tento článek ale určitě nebude. Jeffrey Shih, známý spíše pod nickem Trump, se stal doslova Hearthstone celebritou. Po třech letech ovšem musí i on měnit působiště a jeho novým "domovem" se tak stává americká organizace Tempo Storm.

{#Spojené státy americké} Jeffrey "Trump" Shih a {#Spojené státy americké} Team Solo Mid (TSM) bylo spojení, které trvalo dlouhé tři roky, což se určitě nepovede každému. Trump je dnes známý spíše jako streamer, v počátcích jeho kariéry se mu ovšem docela dařilo i jako hráči.

Ke světovému šampiónu měl sice daleko, cenné úspěchy si ale připsal. Tím největším byl zřejmě v roce 2015 titul z Vulcun Deckmasters, ze kterého si krom jiného odnesl i 16 000 dolarů (cca 400 000 korun). Ve stejném roce skončil 7. - 8. na americkém šampionátu.

Od té doby to ale s výsledky šlo docela z kopce. Počátkem loňska ještě obsadil dělené páté místo na Curse Trials, stále více byl ale vnímán spíše jako osobnost scény. Před měsícem se účastnil amerického šampionátu (a zároveň kvalifikace na zimní světové mistrovství) a skončil hluboko v poli poražených.

Trump během druhého SeatStory Cupu

Těžko říci, jestli byly výsledky tím hlavním důvodem jeho odchodu. TSM na svém webu uvedlo jako důvod neúspěšné vyjednávání o prodloužení smlouvy. Mít ve své organizaci osobnost tohoto formátu je jistě prospěšné, vše má ale své meze. TSM má každopádně v plánu nadále posilovat svůj hráčský kádr.

Naštěstí pro Trumpa netrvala jeho absence v rámci týmové sféry dlouho a rozhodl se připojit k {#Spojené státy americké} Tempo Storm, jež se může pochlubit rozsáhlou a různorodou Hearthstone sekcí. Zastávat by měl dle tamních informací pozici jak hráče, tak streamerské celebrity. Teprve čas ukáže, která bude výraznější.

Aktuální Hearthstone tým Tempo Storm:

  • {#Spojené státy americké} Andrey "Reynad" Yanyuk
  • {#Spojené státy americké} Dan "Frodan" Chou
  • {#Německo} Petar "Gaara" Stevanovich
  • {#Spojené státy americké} Johnnie "Ratsmah" Lee
  • {#Spojené státy americké} David "JustSaiyan" Shan
  • {#Spojené státy americké} Victor "Vlps" Lopez
  • {#Čína} Tang "Eloise" Haiyun
  • {#Spojené státy americké} Jeffrey "Trump" Shih

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele K1FiDa
229 přísp.
#1 K1FiDa 18.03.2017 - 17:49

Je podobnej Donaldu Trumpovi Smiley spiteful

upravil K1FiDa: 18.03.2017, 16:49:30


Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.