Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


twist oficiálně posiluje Trust.Universe

07.12.2017 - přečteno 1761x

Testování hráčů je u konce a CS:GO tým Trust.Universe je od MČR konečně kompletní!

Na letošním Mistrovství České repubilky se Universe překvapivě nepodařilo postoupit ze skupiny, když v těsném souboji nestačili na Majestic Lions. To znamenalo očekávánou konečnou pro nejstaršího účastníka celého MČR, Michala 'KETUBOR' Csontoše. Ten ze sebe jako obhájce titulu (jednou jako kouč, jednou jako hráč) vydal maximum, bohužel ani to nestačilo. Nyní to vypadá, že jeho hráčské kariéře odzvonilo, a tak si ihned po akci začali v Trust.Universe hledat náhradu.

Kandidátem číslo jedna byl od prvopočátku Matěj 'twist' Petráš. Ten se jako host poprvé představil již při famózním postupu na finále ROG COOL ligy II. Barvy tohoto celku twist oblékl i v úvodním zápase Hitpoint Masters #7, kam Trust.Universe postoupili z dodatečné baráže na úkor eXtatus. V tu chvíli byl však oznámen přesun twistova evropského týmu pod křídla řecké organizace Panathinaikos AC eSports, a tak se zdálo, že twist nadobro k Universe nezamíří.

Vše je nakonec jinak. Ačkoliv se nabízela možnost, že by twist s týmem odehrál alespoň zbytek Masters jako stálý host, v Teamu Universe se rozhodli vyzkoušet jiného hráče, konkrétně Tomáše 'TheMix' Bilíka. Ten zde působil letos na jaře, avšak staronovou posilou se nestane.

Novým pátým hráčem Trust.Universe se nakonec stává právě twist, ten se totiž po neshodách v týmu rozhodl společně s bondasem opustit Panathinaikos a nic mu nebrání zamířit do Universe, v jejichž barvách se bude snažit bojovat o titul na Hitpoint Finals. Pokud tam tedy jeho tým postoupí, ať už napřímo nebo z play-off, což se dozvíme v pátečním přenosu proti eSubě.

Koučem Trust.Universe je stále Juraj 'pluginn' Valíček, nicméně pokud to okolnosti dovolí, při případném postupu na svitavské Finals s týmem odcestuje KETUBOR, který atmosféru týmu zná více než dobře a zkušeností má na rozdávání. Trust.Universe se tak po posílení o twista, zisku zkušeného kouče a odstoupení eXtatus stávají jedním ze žhavých kandidátů na nejvyšší příčky.

Základní sestava Trust.Universe:

{#Česká Republika} Patrik 'Lastík' Ptáček
{#Slovenská Republika} Lukáš 'lucasp' Pócsik
{#Česká Republika} Lukáš 'Levi' Bouřa
{#Slovenská Republika} Erik 'The eLiVe' Sith
{#Česká Republika} Matěj 'twist' Petráš

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele re-
256 přísp.
#1 re- 07.12.2017 - 12:58

gl winkObrázek uživatele BRUCLON
121 přísp.
#2 BRUCLON 07.12.2017 - 13:07

rip mix Crying gl goodObrázek uživatele Rosyyy
19 přísp.
#3 Rosyyy 07.12.2017 - 15:07

Přeji hodně štěstí, Twiste! Love GunsPro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.