Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


V Heroic končí RUBINO, přichází AcilioN

12.07.2018 - přečteno 409x

Skadinávský tým Heroic mění opět sestavu. V týmu kvůli zdravotním důvodům končí Nor RUBINO, místo něj do týmu přichází AcilioN.

V posledních měsících měl tým Heroic problém se sestavou, ve které ze zdravotních důvodů chyběl Ruben "RUBINO" Villarroel. Během jeho absence se v týmu vystřídalo několik hráčů. Posledním stand-inem v týmu byl Asger "AcilioN" Larsen.

Ten s týmem hrál poslední dva týdny a teď se oficiálně stává členem týmu. S týmem už odehrál kvalifikace na DreamHack Masters Stockholm a evropský Minor, v obou případech se ale týmu nepodařilo kvalifikovat.

RUBINO tak poté, co strávil poslední dva měsíce v neaktivitě, přichází definitivně o své místo v Heroic. Neaktivita byla zaviněna infekcí v oku a i když se do akce vrátil na CS:GO Asia Championship, problémy se zhoršily a RUBINO se musel vrátit zpět na lavičku.

Musím říct, že se na hru s Heroic velice těším. Když jsem byl poprvé v kontaktu s RFRSH a mluvil jsem s MODDIIm, jejich zapálení pro věc, vybavení a ambice jenom potrdily mé očekávání.

Náš první turnaj bude DreamHack Open Valencia a já se nemůžu dočkat, až si natáhnu přes hlavu svůj nový dres a zahraju si jako oficiální hráč Heroic. V Imperial jsme je sice dokázali porazit na Copenhagen Games, tento tým a organizace je však mnohem větší a já jsem hrdý, že jsem jejich součástí.

- AcilioN, nový hráč týmu Heroic

Tým Heroic se od teď představí v této sestavě:

{#Švédsko} Andreas "MODDII" Fridh
{#Dánsko} Nikolaj "niko" Kristensen
{#Dánsko} Patrick "es3tag" Hansen
{#Švédsko} Adam "friberg" Friberg
{#Dánsko} Asger "AcilioN" Larsen

Zdroj: Heroic.gg

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.