Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Velký update přichází do Clash Royale!

11.10.2017 - přečteno 728x

Na záčatku tohoto týdne do hry přišla obrovská aktualizace, jež přidala spoustu nového obsahu a zároveň změnila pár již zajetých mechanik. 


Za více jak rok a půl hraní Clash Royale jsme si již zvykli na určité věci. Mimo jiné i na to, že si každé čtyři hodiny můžeme otevřít tzv. Free Chest. A právě tuto stálici poslední update odstranil! Slot, který do nedávna hájila právě dřevěná truhlička zdarma, nyní zabírají questy, jež vám sice nabízejí o dost více, než Free Chestka, ale abyste si odměny mohli vyzvednout, musíte vykonat dosti práce. Například pro zisk Super Magical Chest musíte nasbírat 500 korunek! Update do hry zároveň přidává nové herní módy, jako první si můžete zahrát tzv. Touchdown. Ten lze zatím hrát pouze jako Special Challenge a ještě ke všemu pouze v 2v2 Draft. Aréna je pro tento mód vystylizována jako hřiště amerického fotbalu, odstraněny byly samozřejmě věže, místo nich je zde lajna, za kterou je váš cíl zanést "balón", tj. některou z vašich jednotek.

Update z 9. října:

Questy:

  • Questy nahrazují Free Chest.
  • Každý den si můžete vyzvednout menší odměnu jen za příhlášení, za plnění některých výzev (sbírání korunek, vyhrávání v 2v2 módu, atd.) získáváte již velice pěkné rewardy, mezi kterými nechybí ani Super Magical a Legendary Chest.
Nové herní módy:
  • Touchdown mode – mód se sportovní tématikou, ve kterém chybí věže a hra drasticky mění pravidla. Touchdown mód je hraný v 2v2 Draft formátu.
  • V Gem a Gold Rush módu budete moci získat hromadu těchto herních komodit!
  • Mirror mode – vy i váš soupeř dostanete stejný deck! 

Vylepšení:
  • Decky můžete kopírovat a sdílet nejen ve hře.
  • Radikálně změněn byl herní obchod, každý den na vás čeká nějaká speciální nabídka (například Silver Chest zdarma). Každou neděli si můžete vyzvednout Epickou kartu zdarma.
  • Nově můžete po 2v2 zápase "chatovat" se svým protihráči, resp. spoluhráčem, a zažádat o rematch.
  • Za turnaj, kterého se nezúčastnili žádní jiní hráči, už nedostanete zpátky gemy!
Více o updatu se dozvíte v Mishkinově videu:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.