Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


WESG 2017: Dále postupuje italský talent Reynor!

12.10.2017 - přečteno 479x

Organizátoři z WESG se tento rok rozhodli uspořádat turnaj nejen v nejpopulárnějších hrách současnosti, jako například v CS:GO či Dota2, nezanevřeli ani na zastoupení klasického RTS v podobě StarCraftu II.

Regionální kvalifikace na WESG vrcholí, po turnajích v CS:GO a Hearthstone soupeřili obyvatelé Střední Evropy ve stále ještě táhnoucím StarCraftu II. Stejně jako v již odehraných kvalifikacích, ani v této nechyběli domácí zástupci. V turnaji bojoval například bývalý hráč eSuba.Academy, Keiras. Ten ale vypadl ihned v druhém kole, přičemž přes první prošel díky freewinu a nezbývalo mu tedy nic jiného, než fandit jeho krajanům.

Patnáctiletý vítěz, talentovaný Ital Reynor. Foto: WESG.com

Své místo v další fáze kvalifikace si snažil zajistit i bývalý hráč z eSuby či eXtatus, TomikuS, jež nechvalně proslul hraním zápasů za jiného hráče v největší české soutěži, za což si vysloužil ban na jeden rok. TomikuS si ze všeho odnesl to dobré a v tomto turnaji nakonec dospěl až do semifinále, ve kterém na něj bohužel vyzrál italský hráč s nickem Reynor. Tento patnáctiletý talent nejen že zhatil plány TomikuSe, ve finále také vyřadil slovenského hráče BlueCheese. Stejně jako v HSku a Counter-Strike skončili naši zástupci opět ve finále, správíme si tedy chuť v kvalifikaci na turnaj v Dota2?

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.