Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


200 tisíc dolarů z charitativního turnaje!

06.12.2017 - přečteno 290x

Pátého prosince se uskutečnil PUBG turnaj Charity Invitational s pořádovým číslem dva. Pojďme si společně zrekapitulovat, jak toto klání probíhalo a o co vůbec šlo.

Již z názvu je jasné, že šlo o charitativní akci za účelem podpoření správné věci. Turnaj byl rozdělen do dvou regionů, tedy EU a NA, kde z každého zmíněného se 64 známých streamerů utkalo v pěti hrách ve formátu Duo FPP. Mohli jsme spatřit jména jako jsou Shroud, Summit1G či TeaBone. Po odehraných zápasech se sečetly získané body a vítězové byli na světě. A jaká byla jejich výhra? Možnost vybrat charitu, které pošlou 60 tisíc dolarů. Zbylých 140 tisíc šlo organizaci Gamers Outreach, jenž se snaží přes počítačové hry a jejich hráče pomáhat dětem a mladým při léčení různých závažných nemocí. Všechny peníze poskytl Twitch společně s vývojáři PUBG, hezky půl na půl. Na tabulku vítězů se můžete podívat níže.

EU vítězové NA vítězové
# Hráč 1 Hráč 2 # Hráč1 Hráč 2
1. wtCN Mithrain 1. ibiza SniperKing
2. ibiza jeemzz 2. Trick2G Horsey
3. Konstantinvk Batulin 3. Summit1G minikerr
4. Larsen TeaBoneTV 4. Shroud Chad
5. fak3zito BLADECITO 5. JoshOG Chappie

Pořadatelům děkujeme, je vidět, že i gameři mají srdce a umí pomáhat! Skvěle uspořádáná akce, kde nešlo o to, kdo vyhrál, ale pro koho vyhrál. Vítězům však také gratulujeme a těšíme se na další turnaj ze série Charity Invitational.

Zdroj: twitch.tv

Štítky:

Související články:

Nenašly se žádné související články.

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.