Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


w0xic po trialu podepisuje s HellRaisers

13.09.2017 - přečteno 1415x

Je to již měsíc, co k sobě HellRaisers na zkoušku vzali dva nové hráče. Touto zkoušku úspěšně prošel Özgür "w0xic" Eker a počínaje dneškem se stává oficiálním členem tohoto týmu.

V HellRaisers se, stejně jako v mnoha jiných týmech, v létě událo dost změn. Talentovaný Martin "STYKO" Styk odešel do konkurečních mousesports, což spolu s uvolněním Vladyslava "bondik" Nechyporchuka způsobilo, že se HellRaisers ocitli ve třech. Tato uvolněná místa zaplnila vcelku neznámá dvojice Özgür "w0xic" Eker a Issa "ISSAA" Murad.


Woxic je nově oficiálním členem HellRaisers - Foto: HLTV.org

A právě woxic se dnes k týmu připojuje oficiálně. Podle doposud odehraných zápasů to vypadá, že tento turecký talent by mohl zastat pozici hlavního AWP. HellRaisers nyní mají čtyři hráče, jež jsou doplňováni wokicovým dlouhodobým spoluhráčem, ISSAAu, který v týmu bude figurovat nadále jako stand-in.

K přestupu řekl pár slov obchodní manažer HellRaisers:

„Je mi potěšením vám oznámit, že wokic je od nynějška naším oficiálním členem. Za dobu, co pro nás hrál jako stand-in, Özgür ukázal, že je talentovaný sniper, který skvěle doplní náš tým. Jsem si jistý, že budeme-li pilně trénovat, má náš tým světlou budoucnost.“

Aktuální sestava HellRaisers:

{#Ukrajina} Kirill "ANGE1" Karasiow
{#Slovenská Republika} Patrik "Zero" Žúdel
{#Maďarsko} Bence "DeadFox" Böröcz
{#Turecko} Özgür "w0xic" Eker
 Issa "ISSAA" Murad (stand-in)

Zdroj: hltv.org

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.