Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Pošli nám svou akci a objev se v sestřihu!

17.02.2018 - přečteno 4807x

Chceš se zviditelnit, ale nevíš jak? Podařil se ti úžasný ace v CSku nebo pentakill v LoLku a chceš se sním pochlubit světu? Tak přímo pro tebe je tady projekt Zviditelni se svou akcí!

Projekt Zviditelni se svou akcí! je série týdenních sestřihů těch nejlepších akcí v hrách Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends, které se budou každý týden objevovat na Facebooku Mistrovství ČR v počítačových hrách a na YouTube kanálu PLAYzone. Nehledáme však mezi světovou špičkou, právě naopak, chceme ty nejlepší akce naší komunity. Zapojit se tak můžeš i ty!

Co udělat pro to, aby ses objevil v jednom z našich sestřihů? Je to opravdu jednoduché, jediné co stačí je nahrát svou akci z MČR turnajové série nebo z jednoho z PLAYzone Nightcupů na YouTube nebo na Twitch a pak nám ji poslat zde. Posílat můžeš opravdu cokoliv, co podle tebe stojí za to, ať už se jedná o perfektní ace nebo pěkné hlavy v CSku, šílený pentakill v LoLku, nebo třeba vtipný fail, o který by ses chtěl podělit. Poslat ale můžeš jakoukoliv akci, kreativitě se meze nekladou! Akcí nám můžeš poslat i víc, třeba se nám jich zalíbí hned několik.

Nezapomeň nám tedy posílat své nejlepší akce na web MČR v PC hrách a každý týden kontrolovat Facebook MČR v PC hrách, kde se třeba objeví i ta tvoje!

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.