Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Jak na dema v turnajích a ligách

Protože žádosti a odevzdávání dem byly v současné době velmi nepřehledné, rozhlodli jsme se přinést systémové řešení tohoto problému.

Jak si vyžádat demo v zápase na PLAYzone?

Naprosto jednoduše. Ve stanoveném limitu (zpravidla do 15 minut po ukončení zápasu) musí kapitán týmu PODAT ŽÁDOST přes formulář na stránce zápasu. Žádost najdete ve stejných místech jako formulář pro podání protestu nebo nahrání souboru (obrázek 1).

V žádosti vyplňte nick hráče, od kterého žádáte demo (většinou nick, který využíval ve hře) a nejlépe i STEAM ID, kvůli přesné identifikaci hráče v případně jiného nicku ve hře. Žádost potvrďte (obrázek 2).

Po odeslání žádosti se tato žádost přehledně zobrazí v detailu zápasu (obrázek 3). Zároveň VŠICHNI účastníci daného zápasu dostanou upozornění pomocí soukromé zprávy na tuto žádost. Nemůže se tak stát, že by někdo o této žádosti nevěděl.

Hráč následně musí demo uploadnout. Pro jeho upload musí využít záložku PŘIPOJIT SOUBOR (obrázek 4), kde buďto nahraje demo do systému PLAYzone a nebo jej přiloží jako externí soubor. Opět NENÍ MOŽNÉ dávat odkazy na dema do komentářů.