Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Kde všude byla PLAYzone aréna v roce 2016?

PLAYzone

 

PLAYzone aréna je projekt společnosti PLAYzone, pořadatele Mistrovství ČR v počítačových hrách. S podporou svých partnerů PLAYzone aréna v průběhu roku objíždí vybrané herní festivaly, na které přiváží kopec zábavy, vyzkoušet si můžete moderní technologie či sledovat profesionální turnaj, který se vždy ve vybrané hře na jednotlivé zastávce uskuteční.

Seznam akcí v roce 2016, které navštívila PLAYzone aréna:


Již popáté se na výstavišti PVA Expo Letňany uskutečnil veletrh For Games zaměřený na herní konzole, počítače a hardware. Formu interaktivní zábavy v podobě virtuální reality do Prahy do něj přinesla Alza.cz a její VR hala nacházející se v hale 2D.

Společnost Alza.cz okořenila veletrh For Games pořádnou porcí virtuální reality, jednou z nejmodernějších interaktivních vychytávek. V Letňanech byly k vyzkoušení tři odlišné technologie – HTC Vive, PlayStation VR a Samsung VR. Program v Alza VR hale se však netočil pouze kolem virtuální reality, připraveny byly také různé technologické novinky.

Zábavu v Alza VR hale zabezpečili partneři Lenovo, Samsung, MSI, Xbox One, AOC, HAL3000.


YouFest

Jedinečné spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce v Praze. To je Vodafone YOU FEST, který již 17. září přinese Prima COOL a ÓČKO. Mezi hudebními vystoupeními interpretů jako Majk Spirit + H16, SLZA nebo ATMO Music se mohou návštěvníci těšit i na populární YouTubery a program #jetovtobě.

PLAYzone aréna a stánky s gaming tématikou dodají celé akci šmrnc. Připraveny budou turnaje o krásné ceny, moderní technologie a spoustu dalšího. Zábavu v PLAYzone aréně zabezpečí partneři Vodafone, AOC, Samsung, Komerční banka, Xbox One, RoG a Nintendo.


Prague Car Festival

Součástí 5. ročníku největší motoristické výstavy v ČR zaměřené na sportovní a upravené vozy konající se 3. a 4. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA je již tradičně i PLAYzone aréna. Program na Prague Car Festivalu nebude pouze o autech, ačkoliv PLAYzone aréna doplní přehlídku tuningových kár, závodní speciálů či sériových vozů o moderní technologie. Mladší i starší návštěvníci se mohou těšit na soutěže v různorodých závodních simulátorech o krásné ceny!

Zábavu v PLAYzone aréně na Prague Car Festivalu zabezpečili partneři Lenovo, Intel, GIGABYTE, AOC, DX Racer a DELL Alienware.


4Camps 2016

Každoroční 4Camps, to jsou čtyři druhy kempů pro moderní děti. Jde o CraftCamp, StyleCamp a také VideoCamp a PlayCamp, jejichž součástí byla v letošním roce i PLAYzone aréna.

Děti a mládež si mohli v herní zóně zahrát a pořádně otestovat naše oficiální mašiny Mistrovství ČR od HAL3000 v kombinaci s herními monitory AOC, stejně jako bylo připraveno hraní nejnovějších pecek na špičkovém notebooku od MSI s názvem MSI 6QF Apache Pro. To vše doplňoval program společnosti INTEL, díky kterému se děti mohli setkat s profesionálními hráči týmu eSuba, dozvědět se zajímavosti ze světa her nebo o všemožných moderních technologiích, jako je taktování nebo střih videí na sestavách Intel Media Creation.

Zábavu v PLAYzone aréně na 4Camps zabezpečili partneři INTEL, MSI, HAL3000 a AOC.


Utubering Brno

Unikátní festival Utubering je určen pro milovníky čtyř odvětví. Aktivity na tomto festivalu se dělí na gaming, fashion, entertainment a music. Na své si tak přijde naprosto každý, ať už se zajímáte o hry na počítači či mobilech, líčení nebo zábavu a hudbu všeho druhu. V rámci PLAYzone arény se na brněnském Utuberingu představí celkem deset stánku, těšit se mimo nejnovějších technologií můžete na profesionální Hearthstone turnaj nebo cosplay soutěž.

Zábavu v PLAYzone aréně na Utubering 2016 - Brno zabezpečili partneři Samsung, XBOX One, Intel, AOC, MSI, Acer, HAL3000, NVIDIA, DXRacer, DELL.


Utubering Praha

Unikátní festival Utubering je určen pro milovníky čtyř odvětví. Aktivity na tomto festivalu se dělí na gaming, fashion, entertainment a music. Na své si tak přijde naprosto každý, ať už se zajímáte o hry na počítači či mobilech, líčení nebo zábavu a hudbu všeho druhu. V rámci PLAYzone arény se na brněnském Utuberingu představí celkem sedm stánku, těšit se můžete na celou řadu špičkových technologií, které každému jistě vyrazí dech!

Zábavu v PLAYzone aréně na Utubering 2016 - Praha zabezpečili partneři Samsung, XBOX One, Intel, AOC, MSI, Acer a HAL3000.


Game Expo

Hry v různých podobách jsou součástí naší kultury a právě hry ve všemožných formách jsou i hlavní náplní festivalu GAME EXPO 2016, jenž se letos v březnu koná již v Bratislavě již poosmé. Mezinárodní výstava a festival plný zábavy nabídne návštěvníkům bohatý program. V rámci programu v PLAYzone aréně se na Game Expu uskutečnilo celkem sedm turnajů pro veřejnost ve hrách League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive.

Kompletní výčet s vítězi turnajů pro veřejnost:

Dell Alienware League of Legends 1v1 #1 – vítěz: eXtatus Necro
BenQ Counter-Strike Global Offensive 1v1 #1 – vítěz: Spe3dUP
HAL3000 League of Legends 3v3 – vítěz: All Star
Dell Alienware League of Legends 1v1 #2 – vítěz: byun baekhyunnie
Mionix Counter-Strike Global Offensive 1v1 – vítěz: BELZI
BenQ Counter-Strike Global Offensive 1v1 #2 – vítěz: alucard
Dell Alienware League of Legends 1v1 #3 – vítěz: Black Werlas

Zábavu v PLAYzone aréně na GAME EXPO 2016 zabezpečili partneři DELL, Alienware, HAL3000, BenQ a Mionix.


PragoFFest 2016

Festival PragoFFest je určen pro fanoušky her všech druhů. Je úplně jedno, jestli se zajímáte o hry na konzolích a počítačích či karetní a deskové hry, každý si tak najde to své. Mimo to je připraven program pro fanoušky anime, komiksů či vědy a technologií. O víkendu 28. až 31. ledna se na PragoFFestu v rámci PLAYzone arény také uskutečnil League of Legends turnaj, v nemž čtyři domácí týmy odstartovaly letošní sezónu Mistrovství ČR.

Celkové pořadí PragoFFest LoL turnaje:

1. místo - eXtatus - 10 000 Kč + 500 MČR bodů
2. místo - Fraternitas - 6 000 Kč + 300 MČR bodů
3. místo - Inside Games - 4 000 Kč + 200 MČR bodů
4. místo - Dark Tigers - 2 000 Kč + 150 MČR bodů

Zábavu v PLAYzone aréně na PragoFFestu zabezpečili partneři MSI, Samsung, Dell, Alienware, HAL3000, AOC, Monster Energy, EPSON a Xbox One.


 

4FANS 2016

Festival 4FANS je primárně určen pro fanoušky YouTube, online videa a živých streamů. Je však úplně jedno, jestli se zajímáte o make up, singleplayer hry, meme, šití cosplay, progaming, své zájmy tu nalezne úplně každý, protože 4FANS je multižánrový festival. O víkendu 16. - 17. ledna se v Kongresovém centru Praha uskutečnil v rámci PLAYzone arény také Hearthstone turnaj, kterého se zúčastnila osmička elitních domácích hráčů.

Celkové pořadí 4FANS Hearthstone turnaje:

1.-2. místo - Jan "born2win" Kotrla - 4 500 Kč
1.-2. místo - Ivan Floch - 4 500 Kč
3. místo - Oldřich "Faeli" Mahdal - 2 000 Kč
4. místo - Tomáš "VanillaTitan" Richter - 1 000 Kč
5.-6. místo - Jakub "JJPasak" Šperk
5.-6. místo - Jakub "Namcor" Veber
7.-8. místo - Jan "Mirrari" Jestříbek
7.-8. místo - Matyáš "Matty" Kalužný

Zábavu v PLAYzone aréně na 4FANS zabezpečili partneři Samsung, Dell, Alienware, HAL3000, eSubaWear, Monster Energy, Epson, Xbox One a Prima COOL.