Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


PLAYzone aréna v roce 2017

PLAYzone

PLAYzone aréna je projekt společnosti PLAYzone, pořadatele Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách. S podporou svých partnerů PLAYzone aréna v průběhu roku objíždí vybrané herní festivaly a veletrhy, na které přiváží kopec zábavy spolu s moderními technologiemi. Na každé zastávce probíhají také turnaje pro veřejnost či profesionální souboje domácích hvězd.

Které akce již letos PLAYzone aréna navštívila?


Sobota 30. září patřila Vodafone You FESTu, druhému ročníku tvého fesťáku a jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh food festivalu a fashion&beauty zone.

Letos do Průmyslového paláce v Praze dorazila unikátní audiovizuální EGO Special Show feat. Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, kapela Slza, Blakkwood a další. V gaming zóně si každý mohl jako první v ČR zahrát FIFA a NHL 2018, vidět finále ROG COOL ligy ve hře CS:GO a potkat se s těmi nejlepšími hráči a streamery z Česka a Slovenska. Mimo to PLAYzone aréna přinesla stánky a aktivity partnerů HAL3000, Samsung, Synology, AOC Gaming, Trust Gaming a DEV1S.


Již 6. ročník Escape6 Prague Car Festivalu opět představí stovky unikátních vozů a zajímavý doprovodný program. Sériové automobily, supersporty, závodní týmy a také upravené automobily z celé Evropy vám poskytnou úžasnou podívanou. To vše bude podpořené show na venkovní výstavní ploše i na pódiu v hale. Nebudou chybět ani herní stánky a spousta zábavy.

PLAYzone aréna nabídla návštěvníkům mladšího i staršího věku nálož doprovodné zábavy. Hlavním motivem byly nejnovější herní pecky ze závodního světa, do kterých se mohl každý zapojit v naší zóně na stáncích partnerů Lenovo, Nintendo, AOC, HAL3000, Comgad a Playman.


Třetí ročník fenomenálního festivalu Utubering, který nejde napodobit, se stejně jako v loňském roce představí na dvou zastavkách v Praze Letňaněch a na výstavišti Veletrhy Brno. Akce určená generaci Z bude opět rozdělena čtyř tématických okruhů Music, Gaming, Entertainment a Fashion, v rámci jejichž programu se představí ta největší domácí esa a hvězdy.

PLAYzone aréna 29. dubna v Praze i 6. května v Brně zprostředkovala program v gaming zóně. Těšit se můžete na bohatý program, který na obou místech přípravíme ve spolupráci s našimi partnery Samsung, Xbox One, HAL3000, AOC Gaming, Trust Gaming, DX Racer, eSubawear, Comgad a DEV1S. Odnést si z Utuberingu můžete nejen krásný zážitek, ale i nějaké ty herní vychytávky!


To nejlepší z online zábavy naživo nabídne pátý ročník festivalu YouTubové zábavy 4FANS. 25. února se do Kongresového centra v Praze sjedou největší domácí hvězdy, aby svým zábavným programem či koncerty rozproudily krev v žilách tisícům fanoušků! Mezi hosty nechybí ani jména jako GoGo, Pedro, Vadak, Baxtrix, skupina SLZA, Atmo Music a spousta dalších.

PLAYzone aréna v galaxii 4FANS opět po roce zprostředkovala gaming zónu, ve které se můžete těšit na moderní technologie, známé hosty a také volné i turnajové hraní na našlapaných mašinách. Zábavu v PLAYzone aréně zabezpečí partneři Samsung, DELL, HAL3000, AOC, GIGABYTE, Connect IT, DEV1S, Blindbox a eSubawear.


PragoFFest 2017

Festival PragoFFest je určen pro fanoušky her všech druhů. Je úplně jedno, jestli se zajímáte o hry na konzolích a počítačích či karetní a deskové hry, každý si tak najde to své. Mimo to byl připraven program pro fanoušky anime, komiksů či vědy a technologií.

Seznam turnajů pro veřejnost:

 AOC 1v1 CS:GO Challenge #1 - pátek 11:00
 Stage Challenge feat. CzechCloud - pátek 13:00
 HAL3000 3v3 LoL Challenge - pátek 16:00
 AOC 1v1 CS:GO Challenge #2 - sobota 11:00
 Stage Challenge feat. Micák - pátek 13:00
 HAL3000 Hearthstone Challenge - sobota 16:00
 Stage Challenge feat. Dev1 - neděle 12:00
 CONNECT IT 1v1 LoL Challenge - neděle 15:00

PLAYzone aréna se za podpory partnerů HAL3000, AOC, Connect IT, GIGABYTE a Monster Energy na PragoFFestu představila s herní arénou, každodenními LoL a Hearthstone turnaji pro veřejnost a samozřejmě také možností zapařit si nejnovější pecky na vymakaných strojích.