Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


PLAYzone aréna

PLAYzone

PLAYzone aréna je projekt společnosti PLAYzone Agency, pořadatele Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách. S podporou svých partnerů PLAYzone aréna v průběhu roku objíždí vybrané herní festivaly a veletrhy, na které přiváží kopec zábavy spolu s moderními technologiemi. Na každé zastávce probíhají také turnaje pro veřejnost či profesionální souboje domácích hvězd.

Které akce PLAYzone aréna navštíví letos:

Které akce navštívila v roce 2017:


Sobota 30. září patřila Vodafone You FESTu, druhému ročníku tvého fesťáku a jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh food festivalu a fashion&beauty zone.

Letos do Průmyslového paláce v Praze dorazila unikátní audiovizuální EGO Special Show feat. Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, kapela Slza, Blakkwood a další. V gaming zóně si každý mohl jako první v ČR zahrát FIFA a NHL 2018, vidět finále ROG COOL ligy ve hře CS:GO a potkat se s těmi nejlepšími hráči a streamery z Česka a Slovenska. Mimo to PLAYzone aréna přinesla stánky a aktivity partnerů HAL3000, Samsung, Synology, AOC Gaming, Trust Gaming a DEV1S.


Již 6. ročník Escape6 Prague Car Festivalu opět představí stovky unikátních vozů a zajímavý doprovodný program. Sériové automobily, supersporty, závodní týmy a také upravené automobily z celé Evropy vám poskytnou úžasnou podívanou. To vše bude podpořené show na venkovní výstavní ploše i na pódiu v hale. Nebudou chybět ani herní stánky a spousta zábavy.

PLAYzone aréna nabídla návštěvníkům mladšího i staršího věku nálož doprovodné zábavy. Hlavním motivem byly nejnovější herní pecky ze závodního světa, do kterých se mohl každý zapojit v naší zóně na stáncích partnerů Lenovo, Nintendo, AOC, HAL3000, Comgad a Playman.


Třetí ročník fenomenálního festivalu Utubering, který nejde napodobit, se stejně jako v loňském roce představí na dvou zastavkách v Praze Letňaněch a na výstavišti Veletrhy Brno. Akce určená generaci Z bude opět rozdělena čtyř tématických okruhů Music, Gaming, Entertainment a Fashion, v rámci jejichž programu se představí ta největší domácí esa a hvězdy.

PLAYzone aréna 29. dubna v Praze i 6. května v Brně zprostředkovala program v gaming zóně. Těšit se můžete na bohatý program, který na obou místech přípravíme ve spolupráci s našimi partnery Samsung, Xbox One, HAL3000, AOC Gaming, Trust Gaming, DX Racer, eSubawear, Comgad a DEV1S. Odnést si z Utuberingu můžete nejen krásný zážitek, ale i nějaké ty herní vychytávky!


To nejlepší z online zábavy naživo nabídne pátý ročník festivalu YouTubové zábavy 4FANS. 25. února se do Kongresového centra v Praze sjedou největší domácí hvězdy, aby svým zábavným programem či koncerty rozproudily krev v žilách tisícům fanoušků! Mezi hosty nechybí ani jména jako GoGo, Pedro, Vadak, Baxtrix, skupina SLZA, Atmo Music a spousta dalších.

PLAYzone aréna v galaxii 4FANS opět po roce zprostředkovala gaming zónu, ve které se můžete těšit na moderní technologie, známé hosty a také volné i turnajové hraní na našlapaných mašinách. Zábavu v PLAYzone aréně zabezpečí partneři Samsung, DELL, HAL3000, AOC, GIGABYTE, Connect IT, DEV1S, Blindbox a eSubawear.


PragoFFest 2017

Festival PragoFFest je určen pro fanoušky her všech druhů. Je úplně jedno, jestli se zajímáte o hry na konzolích a počítačích či karetní a deskové hry, každý si tak najde to své. Mimo to byl připraven program pro fanoušky anime, komiksů či vědy a technologií.

Seznam turnajů pro veřejnost:

 AOC 1v1 CS:GO Challenge #1 - pátek 11:00
 Stage Challenge feat. CzechCloud - pátek 13:00
 HAL3000 3v3 LoL Challenge - pátek 16:00
 AOC 1v1 CS:GO Challenge #2 - sobota 11:00
 Stage Challenge feat. Micák - pátek 13:00
 HAL3000 Hearthstone Challenge - sobota 16:00
 Stage Challenge feat. Dev1 - neděle 12:00
 CONNECT IT 1v1 LoL Challenge - neděle 15:00

PLAYzone aréna se za podpory partnerů HAL3000, AOC, Connect IT, GIGABYTE a Monster Energy na PragoFFestu představila s herní arénou, každodenními LoL a Hearthstone turnaji pro veřejnost a samozřejmě také možností zapařit si nejnovější pecky na vymakaných strojích.