Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Rozpis play-off

Winners Bracket

1. kolo Winners Bracket

20.05. 19:00 Slovenská RepublikaeSuba.Danie.. [3:0] INAE.M4rtin.. Slovenská Republika 0
20.05. 19:00 Evropská unieHexCom.Madr.. [0:1] eSuba.CHIPY Slovenská Republika 0
20.05. 19:00 Česká Republikazetko.Jess [2:3] GeS.Lotr Sn.. Česká Republika 0
20.05. 19:00 Evropská unie_Emanuel_SVK [0:3] GeS.Tartos Slovenská Republika 0
20.05. 19:00 Evropská unieeXa.Zverak [0:3] zetko.Synek Česká Republika 0
20.05. 19:00 Slovenská RepublikaeXa.Honimir [2:3] INAE.Demon Česká Republika 0
20.05. 19:00 Slovenská RepublikaBITE.P4TRICK [0:1] zetko.Kuseq Slovenská Republika 0
20.05. 19:00 Česká RepublikaAntdt.ReppyCZ [1:3] eSuba.Elfkam Česká Republika 0

2. kolo Winners Bracket

20.05. 19:20 Slovenská RepublikaeSuba.Danie.. [3:0] eSuba.CHIPY Slovenská Republika 0
20.05. 19:20 Česká RepublikaGeS.Lotr Sn.. [1:3] GeS.Tartos Slovenská Republika 0
20.05. 19:20 Česká Republikazetko.Synek [1:3] INAE.Demon Česká Republika 0
20.05. 19:20 Slovenská Republikazetko.Kuseq [3:1] eSuba.Elfkam Česká Republika 0

3. kolo Winners Bracket

20.05. 19:40 Slovenská RepublikaeSuba.Danie.. [3:1] GeS.Tartos Slovenská Republika 0
20.05. 19:40 Česká RepublikaINAE.Demon [3:1] zetko.Kuseq Slovenská Republika 0

Finále Winners Bracket

20.05. 20:00 Slovenská RepublikaeSuba.Danie.. [3:2] INAE.Demon Česká Republika 0

Grand Finále

20.05. 21:20 Slovenská RepublikaeSuba.Danie.. [3:1] eXa.Zverak Evropská unie 0

Lower Bracket

1. kolo Lower Bracket

20.05. 19:20 Evropská unieHexCom.Madr.. [0:1] INAE.M4rtin.. Slovenská Republika 0
20.05. 19:20 Evropská unie_Emanuel_SVK [1:3] zetko.Jess Česká Republika 0
20.05. 19:20 Slovenská RepublikaeXa.Honimir [2:3] eXa.Zverak Evropská unie 0
20.05. 19:20 Česká RepublikaAntdt.ReppyCZ [1:0] BITE.P4TRICK Slovenská Republika 0

2. kolo Lower Bracket

20.05. 19:40 Česká RepublikaeSuba.Elfkam [3:1] INAE.M4rtin.. Slovenská Republika 0
20.05. 19:40 Česká Republikazetko.Synek [0:3] zetko.Jess Česká Republika 0
20.05. 19:40 Česká RepublikaGeS.Lotr Sn.. [1:3] eXa.Zverak Evropská unie 0
20.05. 19:40 Slovenská RepublikaeSuba.CHIPY [0:3] Antdt.ReppyCZ Česká Republika 0

3. kolo Lower Bracket

20.05. 20:00 Česká RepublikaeSuba.Elfkam [3:0] zetko.Jess Česká Republika 0
20.05. 20:00 Evropská unieeXa.Zverak [3:1] Antdt.ReppyCZ Česká Republika 0

4. kolo Lower Bracket

20.05. 20:20 Slovenská RepublikaGeS.Tartos [1:3] eSuba.Elfkam Česká Republika 0
20.05. 20:20 Slovenská Republikazetko.Kuseq [1:3] eXa.Zverak Evropská unie 0

Semifinále Lower Bracket

20.05. 20:40 Česká RepublikaeSuba.Elfkam [0:3] eXa.Zverak Evropská unie 0

Finále Lower Bracket

20.05. 21:00 Česká RepublikaINAE.Demon [2:3] eXa.Zverak Evropská unie 0

Pavouk

eSuba.Daniel ..
[3:0]eSuba.Daniel ..
INAE.M4rtinSk..
[3:0]eSuba.Daniel ..
HexCom.Madrid..
[0:1]eSuba.CHIPY
eSuba.CHIPY
[3:1]eSuba.Daniel ..
zetko.Jess
[2:3]GeS.Lotr Sniper
GeS.Lotr Sniper
[1:3]GeS.Tartos
_Emanuel_SVK
[0:3]GeS.Tartos
GeS.Tartos
[3:2]eSuba.Daniel ..
eXa.Zverak
[0:3]zetko.Synek
zetko.Synek
[1:3]INAE.Demon
eXa.Honimir
[2:3]INAE.Demon
INAE.Demon
[3:1]INAE.Demon[3:1]eSuba.Daniel ..
BITE.P4TRICK
[0:1]zetko.Kuseq
zetko.Kuseq
[3:1]zetko.Kuseq
Antdt.ReppyCZ
[1:3]eSuba.Elfkam
eSuba.Elfkam
eXa.Zverak
 eSuba.Elfkam GeS.Tartos INAE.Demon
      
HexCom.Madrid..[3:1]eSuba.Elfkam[1:3]eSuba.Elfkam[2:3]eXa.Zverak
      
[0:1]INAE.M4rtinSk..    
      
INAE.M4rtinSk.. [3:0]eSuba.Elfkam  
    
 zetko.Synek    
      
_Emanuel_SVK[0:3]zetko.Jess [0:3]eXa.Zverak
    
[1:3]zetko.Jess  
    
zetko.Jess  zetko.Kuseq  
    
 GeS.Lotr Sniper    
      
eXa.Honimir[1:3]eXa.Zverak[1:3]eXa.Zverak 
    
[2:3]eXa.Zverak  
    
eXa.Zverak [3:1]eXa.Zverak
  
 eSuba.CHIPY  
    
Antdt.ReppyCZ[0:3]Antdt.ReppyCZ 
  
[1:0]Antdt.ReppyCZ
  
BITE.P4TRICK