Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Hearthstone COOL Týmová liga - 1. kvalifikace

Informace

Hra
Hearthstone
Pravidla Pravidla HS týmové ligy
Začátek turnaje 24.02.2018 14:00
Registrace 14.02.2018 00:00-24.02.2018 13:45
Počet týmů v turnaji/maximální počet 8/64
Hraje se systémem Single Elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu 4/4
Admini turnaje skeri93, jerabina

Soutěž dlouho očekáváná celou komunitou je tady! Po úspěchu české reprezentace na Hearthstone Global Games přichází, díky podpoře Primy COOL, týmová liga i na domácí scénu. Zabojujte v kvalifikačních turnajích o možnost utkat se se špičkovými domácími týmy!

Prima COOL kvalifikace se skládá z těchto turnajů

Sobota 24. 02. 2018 14:00 1. kvalifikační turnaj
Sobota 03. 03. 2018 14:00 2. kvalifikační turnaj
Sobota 10. 03. 2018 14:00 3. kvalifikační turnaj

Registrace do turnaje:

Do turnaje registruje tým jeho kapitán, který po kliknutí na nápis Přihlásit se do turnaje vyplní jméno týmu a seznam svých tří spoluhráčů. Spoluhráčům bude automaticky rozeslána žádost o potvrzení účasti v týmu, kde je nutno účast potvrdit. Registrace budou uzavřeny ve 13:45, pavouk pro kvalifikaci bude rozlosován v 14:00.

Ceny v turnaji

1. místo - 3500 Kč a postup do hlavní části COOL ligy

2. místo - 1500 Kč a postup do hlavní části COOL ligy

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané Single Elimination, HGG systémem. Každý hráč si na stránce zápasu najde svého protivníka, který bude vždy na stejném místě v soupisce týmu (tedy první hráč týmu A proti prvnímu hráči týmu B, druhý proti druhému atd.) a tyto dvojice postupně odehrají své BO1 duely. V rámci každého duelu si soupeři navzájem oznámí dvě classy, které mají připravené a následně jednu z nich vyberou pro hru v daném duelu. Pokud po těchto čtyřech zápasech nastane stav 2-2 každý tým vybere jednoho svého hráče do rozhodujícího Ace matche, který se taktéž odehraje jako BO1 duel. Do Ace matche mohou oba týmy vybrat devátou, do té doby nevyužitou classu. Své zápasy každý tým najde v ovládacím panelu turnaje, v rozpisu play-off. Tým, který jako první vyhraje tři duely vyhrává daný zápas a postupuju do dalšího kola.

Výsledek zadává vítězný tým tak, že k danému zápasu nahraje screenshoty tří vyhraných zápasů a zapíše konečné skóre. Poražený tým nemusí nahrávat screenshoty svých výher, má ovšem povinnost potvrdit zadaný výsledek. Po celou dobu turnaje budou k dispozici admini dohlížející na správný průběh turnaje. Jakýkoli pokus o podvod se trestá diskvalifikací celého týmu z turnaje.

Do skupinové fáze postupují oba finalisté.

Pravidla turnaje:

 • Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
 • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
 • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
 • Vítězný tým má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
 • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes IRC channel nebo oficiální protest. Právo komunikovat s adminy má, kromě výjimečných situací, jen kapitán týmu. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
 • Komunikace s adminem: IRC channel - playzone.hs - skeri93, jerabina


Jak hrát turnaj na PLAYzone:

 • Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (herní účet) ve tvaru Nick#číslo (např. Capsior#2486). Oba údaje najdete po přihlášení na Battle Net.
  • Game ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
 • Příprava na turnaj
  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji (krom kapitána týmu, ten je potvrzen automaticky).
 • Nalezení soupeře
  • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
  • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
  • Seznamu hráčů (v pravém sloupci) najdete GAME ID svého soupeře.
  • Vysvětlivky 
   • TBA - váš soupeře bude teprve určen
   • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
  • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na Battle netu a pošlete mu výzvu ke hře.
 • Zadávání výsledků
  • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (3-0, 3-1, 3-2). Výsledek zadává vždy kapitán týmu.
  • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Obrázek uživatele kanylee
11 přísp.
#1 kanylee 14.02. - 19:08

Mohou spolu hráči daného v průběhu duelů komunikovat přes ts, discord apod.? Z logiky věci mi vyplývá, že ano, ale raději se ptám, když jsem se o tom zde nedočetl. SmileyObrázek uživatele kanylee
11 přísp.
#2 kanylee 15.02. - 13:00

kanylee: Mohou spolu hráči daného v průběhu duelů komunikovat přes ts, discord apod.? Z logiky věci mi vyplývá, že ano, ale raději se ptám, když jsem se o to... více

kanylee: Mohou spolu hráči daného v průběhu duelů komunikovat přes ts, discord apod.? Z logiky věci mi vyplývá, že ano, ale raději se ptám, když jsem se o tom zde nedočetl. Smiley

Ad. 1: *daného týmu
+ to znamená, že by se mohli hráči týmu vzájemně spectovatObrázek uživatele skeri93
280 přísp.
#3 skeri93je člen PLAYzone týmu 15.02. - 19:42

kanylee: Ad. 1: *daného týmu
+ to znamená, že by se mohli hráči týmu vzájemně spectovat

Ano na obě tvé otázky, můžete se radit i spectovat.Obrázek uživatele Vixen Snow
1 přísp.
#4 Vixen Snow 17.02. - 02:21

Musí mať každý hráč len jeden deck z každej classy? Alebo len jeden deck zo svojich dvoch + ďalší deck z deviatej nevyužitej classy (v prípade ace matchu)?Obrázek uživatele skeri93
280 přísp.
#5 skeri93je člen PLAYzone týmu 17.02. - 15:37

Vixen Snow: Musí mať každý hráč len jeden deck z každej classy? Alebo len jeden deck zo svojich dvoch + ďalší deck z deviatej nevyužitej classy (v prípade ace m... více

Vixen Snow: Musí mať každý hráč len jeden deck z každej classy? Alebo len jeden deck zo svojich dvoch + ďalší deck z deviatej nevyužitej classy (v prípade ace matchu)?

Oba pripady jsou pripustne.Obrázek uživatele Nicholas Hlavacek
3 přísp.
#6 Nicholas Hlavacek 17.02. - 16:25

Co je to ta "skupinová fáze"? To je offline finále?Obrázek uživatele skeri93
280 přísp.
#7 skeri93je člen PLAYzone týmu 17.02. - 16:58

Nicholas Hlavacek: Co je to ta "skupinová fáze"? To je offline finále?

Tady te odkazu na par dni stary clanek kde najdes system ligy. Skupinova faze bude 12 tymu ve dvou skupinach co bojuji o offline finale.Obrázek uživatele Nicholas Hlavacek
3 přísp.
#8 Nicholas Hlavacek 17.02. - 17:15

Ještě by mě zajímalo, jestli se můžeme zúčastnit všech tří kvalifikací.Obrázek uživatele skeri93
280 přísp.
#9 skeri93je člen PLAYzone týmu 17.02. - 18:11

Nicholas Hlavacek: Ještě by mě zajímalo, jestli se můžeme zúčastnit všech tří kvalifikací.

Muzes se ucastnit kvalifikaci dokud se nekvalifikujes. Pokud postoupis dalsi kvalifikace se jiz nemuzes ucastnit.Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.