Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Warface: O hře

Warface

Staň se profesionálním vojákem v polovojenské organizaci budoucnosti. Vyber si svůj oblíbený styl boje a začni bojovat proti nepřátelům ze všech konců světa a likviduj je do jednoho. Vyhledávej a nič obrovské roboty nebo ultramoderní letadla. Nech se unášet atmosférou vojenských konfliktů budoucnosti. Hraj WARFACE. Číst více...

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 24

Počet turnajů na PLAYzone.cz: 0

» Hra Warface je zdarma!


Warface: Soutěže

V tuto chvíli není naplánovaný žádný turnaj.

Hledání soupeře

Žádný z týmů nehledá soupeře.


Warface

Warface je free-to-play online FPS hra vytvořená na technologii CryENGINE 3 ve studiích Crytek Kiev. Hry vyšla v roce 2012 v Rusku a na západní trhy včetně českého se dostala v průběhu roku 2013. Momentálně má Warface globální pokrytí. Nejvíce hráčů má v Asii a Evropě.

Hráči si při hraní vybírají mezi 4 třídami (Rifleman, Medic, Engineer a Sniper). Mají na výběr hru ve skupince proti botům (co-op) a hru proti sobě v různých módech (Team Deathmatch nebo Free For All). Škála misí a map je obrovská, takže hra jen tak neomrzí. 

Díky tomu, že je hra free-to-play, je velmi jednoduché vyzkoušet, zda jste zrovna vy ten pravý hráč. Během hry se lze lehce družit do klanů. Ty pak mezi sebou válčí o prvenství. Malá, ale přátelská československá komunita má několik klanů, takže se nemusíte bát že budete hrát hru sami. Takže stačí jen stáhnout a začít hrát!