Turnaje

Všechny turnaje
Na dnešek není naplánovaný žádný turnaj.

Arena of Valor

Arena of Valor je mobilní multiplayerová Online Battle Arena (MOBA) vyvinutá Timi Studio Group a vydávána Tencent Games. V Evropě jste ji dříve mohli znát také pod názvy Realm of Valor či Strike of Kings. Jde o mezinárodní adaptace velmi úspěšné čínské mobilní hry Kings of Glory, která má podle posledních statistik každý den průměrně přes 80 miliónů aktivních hráčů a stala se jednou z nejpopulárnějších her v Číně. 

AoV na Playzone.cz

68
hráčů
1
turnajů
Arena of Valor

Ve hře je nespočet zábavných módů, jako třeba 3v3, 1v1, Football Fever, Deathmatch, Abyssal Clash a pár dalších, ale nejoblíbenější je bez pochyby Antaris Battlefield (5v5). Hráči mají na výběr ze 78 hrdinů, kteří jsou rozděleny do šesti tříd: Assassin, Mage, Marksman, Support, Tank a Warrior, každý měsíc do hry přidá další někdy I dva hrdinové. Každý hrdina má 1 talent (který si z 9 možných vybírá na začátku každé hry) a 3 schopnosti které si postupně odemyká a zlepšuje v průběhu hry získáváním zkušeností. Každý hrdina také získává na síle s přibývajícími itemy (maximálně 6), ty si nakupujete za goldy, které získáváte společně se zkušenostmi za zabití hrdiny, neutrálního monstra či zničení nepřátelské věže.

Největším tahákem hry je kompetitivní hra, tzn. Ranked Match 5v5. Na základní mapě se třemi linkami se utkají dva pětičlenné týmy které udělají cokoliv aby první core (hlavní budova) který vybouchne byl právě ten nepřátelský. Za každou vyhranou kompetitivní hru se posouváte v rancích, které se dělí na 7 divizí (Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Master, Conqueror). Herní systém se dá přirovnat k úspěšné počítačové hře League of Legends, jen se změnou ovládání a některých aspektů hry, ale pokud znáte League of Legends tak se v Arena of Valor budete na první pohled orientovat. Právě tenhle herní režim se také využívá i ve světě esportu, AoV má totiž rozsáhlou strukturu a každý region vlastní ligu s možností se kvalifikovat na mistrovství světa.

Arena of Valor

Systémové požadavky:

  • Android: verze 4.0.3 nebo vyšší
  • iOS: verze 8.0 nebo vyšší