Vyslyšeli jsme volání komunity, měníme datum kvalifikací 2. Guseppe MČR Tour

20. 7. 2021 17:43
Aktualizace kvalifikací Guseppe MČR Tour!
i
Aktualizace kvalifikací Guseppe MČR Tour!
Zdroj: mcrpc.cz
Po první kvalifikaci v rámci druhé zastávky Guseppe MČR Tour, kterou ovládly týmy DTG Academy a Inside Games Challengers, jsme se rozhodli změnit datum odehrání dalších kvalifikací. Co nás k tomu vedlo a jak moc změněný je program celé tour?

Po odehrání první kvalifikace v rámci druhé zastávky Guseppe MČR Tour jsme se rozhodli, že změníme datum konání dalších kvalifikací. Vedl nás k tomu fakt, že chceme všem hráčům a týmům poskytnout rovnocennou šanci a zároveň nenarušovat plynulost ostatních českých soutěží. To znamená, že každý hráč bude mít dostatek času na přípravu ke každému turnaji a nebude ho najednou čekat jedno nabité odpoledne nebo volba, který ze současně pořádaných turnajů si vybrat a odehrát. Změněný plán vypadá následovně:

Aktualizovaný přehled druhé zastávky Guseppe MČR Tour
Sobota 17. července 14:00 2. Guseppe MČR Tour - 1. kvalifikace
Sobota 31. července 14:00 2. Guseppe MČR Tour - 2. kvalifikace
Sobota 7. srpna 14:00 2. Guseppe MČR Tour - 3. kvalifikace
Sobota 14. srpna 14:00 2. Guseppe MČR Tour - 4. kvalifikace
Sobota - Neděle 21. a 22. července 2. Guseppe MČR Tour - finále

Na základě dostupných informací, které si mezi sebou pořadatelé na domácí scéně vyměňují, jsme se rozhodli posunout termíny kvalifikací i samotného finále 2. Guseppe MČR Tour tak, abychom umožnili hráčům zúčastnit se co možná nejvíce tuzemských soutěží bez kolidace termínů a nutností volit si mezi jednotlivými turnaji ve stejném datu. Věříme, že tato změna potěší všechny strany a hráči si tak budou moci užít bitvy ve Vyvolávačově žlebu dle libosti - Tomáš Mikula, Head of MČR

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
258

Doporučená videa: