Fanoušci chtějí vytvořit International PewDiePie Day

4. 4. 2019 10:00
PewDiePie
i
PewDiePie
Na počest války o odběry s T-Series se fanoušci rozhodli vytvořit International PewDiePie Day (v překladu Mezinárodní PewDiePie den). Co přesně bude denním programem zatím ale není jasné.

Co se fandomů týče, má PewDiePie jeden z nejsilnějších. Jeho skoro stomilionová bro army je svému idolu jaksepatří oddaná, obzvláště v boji o odběry s T-Series. V uplynulých dnech byl boj hodně těsný, jak se rozdíl v odběrech kanálů zmenšuje. 

Zdá se, že bro army trochu pozměnila svůj cíl. Místo toho, aby lidé odebírali PewDiePie a tím mu pomohli porazit T-Series, chtějí, aby ho začali odebírat kvůli překonání 100 milionů odběratelů ještě před T-Series. Sto milionů odběratelů je obrovský milník nejen pro jakýkoliv kanál, ale i pro samotný YouTube, neboť k tomu zatím nikdy nedošlo.

I proto fanoušci chtějí vytvořit International PewDiePie Day. Nápad vznikl na r/pewdiepiesubmissions subreddit a už má přes 30 000 hlasů, zdá se, že hodně lidí je pro. Vše začalo nápadem s 'Captain Marzia' a už to jelo.     

Zatím nebylo přesně rozhodnuto, co přesně bude součástí International PDP Day. Podle serveru GameByte by to ale mohlo zahrnovat lasagne, plno meme recenzí a hodinku nebo dvě Happy Wheels. Novým členům bro army doporučují dlouho zapomenuté Lets Playe her jako Amnesia, Mad Father nebo Ib.  

Pokud se chcete také zapojit, nezapomeňte si v kalendářích zakroužkovat datum 29. dubna, kdy International PewDiePie Day vypukne.    

Článek vznikl ve spolupráci s esogames.cz.

O autorovi:

Členem od: 16. 6. 2018
Celkový počet článků:
520

Doporučená videa: