Logitech Smells like Vengeful Spirit KVALIFIKACE #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Logitech Smells like Vengeful Spirit KVALIFIKACE #1

Hra
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
24/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
První kvalifikace k turnaji Logitech Smells like Vengeful Spirit. 

První kvalifikace k turnaji Logitech Smells like Vengeful Spirit

SLVS

Důležité informace

V této kvalifikační části se hraje podle pravidel MČR, doplňující informace a pravidla jsou k nalezení v článku o této sérii kvalifikací, důrazně prosíme, přečtěte si je!

 

Doplňující informace

Do online finále LOGITECH Smells like Vengeful Spirit se kvalifikují první dva týmy, které se dostanou v každém kvalifikačním kole do finále. Vítěz kvalifikace si odnese jako bonus 5 bodů do MČR kvalifikace - týmy bojující o tyto body navíc musí vyplnit při registraci své MČR ID!

V kvalifikaci se bojuje systémem BO1, stejně jako NIGHTCUPY, jelikož se však hraje přes všední dny, start bude až v 19:00! Ve finále se pak bude bojovat v double elimination bracketu, systémem BO3 v upper bracketu a BO1 v losers bracketu!

 

Registrace

Pozor! Registrace se otvírají již od 20. srpna a uzavírají hodinu před začátkem kvalifikace. Během této hodiny je potřeba potvrdit účast! Týmy, které vyhrají kvalifikaci a budou předregistrovány do dalších kvalifikací, tedy pouze nepotvrdí účast před jejich začátkem, a díky tomu z nich budou automaticky vyřazeny.

Všiml jsem si, že hráči některých týmů mají špatně vyplněné gameID, protentokrát stačí napsat PM přímo mne se správnou a já vám jí změním, příště už rovnou přes formulář a počkat si. (Dělám to jen kvůli tomu, že by se vám nestihla změnit před turnajem!)