MSI LanCraft Spring 2012 report

3. 5. 2012 21:53
Jak všichni ví, poslední víkend patřil progamingovým lan turnajům. Na MSI LanCraft Spring 2012 nechyběli ani hráči z WarCraft 3, kteří měli prvně tu čest zahrát si Mistrovství České republiky a potom soutěžit o prizemoney na dalším 1vs1 a 2vs2 turnaji. My vám přinášíme coverage celého průběhu a názory hráčů na lan párty.

Jak všichni ví, poslední víkend patřil progamingovým lan turnajům. Na MSI LanCraft Spring 2012 nechyběli ani hráči z WarCraft 3, kteří měli prvně tu čest zahrát si Mistrovství České republiky a potom soutěžit o prizemoney na dalším 1vs1 a 2vs2 turnaji. My vám přinášíme coverage celého průběhu a názory hráčů na lan párty. By the way oznamujeme další RTS LanCraft, který bude mít 4 dny a proběhne 19.-22. července. Na tomto LanCraftě se bude hrát i play-off připravované Comgad 1vs1 Ligy. Teď už k samostnému reportu.

Kvůli dopravní špičce se opozdila většina hráčů a byl tudíž narušen od začátku harmonogram turnajů. Ve 20:00 hod v pátek bylo zahájeno MČR 2012, kde se odehrálo jen pár zápasů, protože dále hráči preferovali spíše víno a zpěv než počítače a hry. Každopádně druhý den už se hrálo v plném proudu. Hráli se smíšeně zápasy MČR a LanCraftového turnaje, které byli ve FDE kompletně Bo3, a tak se bohužel tímto tempem rozdávala várka LanCraftového prizemoney až v neděli ráno, jelikož se hrálo do 5:00 rána. Na obou turnajích bylo konečné pořadí téměř totožné, ale byly tam přece jen odlišnosti, například na MČR byl Cracked.Sign druhý a Cracked.Seda třetí, ale na LanCraftovém turnaji si své pozice v umístění prohodili, že by došli jednomu z hráčů síly? Stejně tak starZ.Angelius dokázal přehrát Cracked.GREEN a vybojoval si tak v opakovaném MU zasloužené 4. místo. Všichni hráči byli nadmíru spokojeni, protože zúčastnit se téhle lan párty bylo to pravé vítězství..


        -> ->  Na LanCraftu vyhrává každý!


Každý kdo se účastnil MSI LanCraft Spring 2012, dostal při vstupu časopis LEVEL v hodnotě 250 Kč, což je víc než polovina částky, kterou hráči platili při online registraci. K dispozici byla konzole PS3 a nadupané počítače MSI a HAL3000 s nejnovějšími herními peckami jako Guild Wars 2 atp. Pro alkoholiky byl připravený bar se slušným sortimentem a potěšujícím personálem za příznivé ceny. Sleeping area a hezky vybavené sprchy byly také příjemným překvapením. A tohle všechno si můžete zopakovat na tentokrát 4-denním letním RTS LanCraftu, který proběhne 19.-22. července, který opět nabídne 3 prestižní turnaje o ceny, protože se zde bude hrát i finálové play-off 1vs1 ligy, která bude spuštěna ještě tento týden.

LanCraft 1vs1 tournament:

1.místo {#Česká Republika}  Cracked.Cechi - 1200 Kč + hra

2.místo {#Česká Republika}  Cracked.Seda - 500 Kč

3.místo {#Česká Republika}  Cracked.Sign - 300 Kč


LanCraft 2vs2 tournament:

1.místo {#Česká Republika}  Cracked.Sign + {#Česká Republika}  Cracked.Seda - 700 Kč

2.místo {#Česká Republika}  Flonid + {#Česká Republika}  Super_Sheep

3.místo {#Česká Republika}  Cracked.Cechi + {#Česká Republika}  starZ.Angelius

O autorovi:

Členem od: 1. 11. 2009
Celkový počet článků:
139
Článek na w3.cz je lepší, ale chápu, že není určen veřejnosti, ale pouze zasvěceným fanouškům hry warcraft III. Jinak doufám, že na příštím LC bude taky hlavní turnaj pro W3, i když nás bude zase jen kolem 20. :_)