Immortals se blíží odkupu OpTic Gaming a chystají návrat do LCS

14. 5. 2019 23:32
Immortals LCS 2019
Není to ani dva roky, co v severoamerické LCS funguje franchising a vypadá to na návrat nechtěné organizace. Immortals by dle informací EsportInsider měli odkoupit společnost, která vlastní OpTic Gaming.

Vlastnícká společnost OpTic Gaming, Infinite Esports and Entertainment, údajně hlásí finanční problémy, které by se právě odprodejem esport týmu měl vyřešit. Velkou otázkou ale je, co bude s jednotlivými týmy které bojují třeba ve hrách League of Legends, CS:GO nebo Overwatch (Houston Outlaws). Při případném odkoupení bude muset Immortals Gaming Club tým v Overwatch League prodat, jelikož pod IGC se již řadí tým Los Angeles Valiant. Při odkoupení by se údajně měl rozpustit také tým OpTic Gaming v CS:GO ve kterém pod Immortals hrají hráči MIBR. 

OpTic Gaming

Herní organizace Immortals strávila dvě sezóny i na League of Legends scéně a proslavila se několika velkými přestupy. Ve své první sezóně přivedla za oceán korejskou dvojici Huniho s Reignoverem, kteří předchozí sezónu postoupili do semifinále světového šampionátu. I přes velmi úspěné ligové části se týmu povedlo postoupit na Worlds až v druhém roce svého působení v League of Legends. Ani tento úspěch spojený s druhým místem v letních play-off ale neobměkčil srdce komise výběrového řízení a i místo Immortals permanentní spot získaly celky Golden Guardians, Clutch Gaming, 100 Thieves nebo právě OpTic Gaming.

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
997