Nations Royale: Češi postupují na LAN finále!

4. 12. 2019 00:51
GLL Nations Royale
Další vydání Nations Royale od GLL je tady a mezi pozvanými státy nechybí ani Česká republika a Slovensko. Po minulém nezdaru se českým kapitánem stal oblíbený streamer a současný hráč eSuby spajKK, Slováky vedl v neúspěšném boji generál imjustmura.

UPDATE #5 (3. 12. 22:30): Je to tam! Češi s čistým štítem dokázali smazat Dánsko a zařadili se tak mezi čtyři nejlepší reprezentace soutěže. Generál spajKK se tedy podívá na LAN finále do Švédska, kam spolu s ním zamíří vůdci týmů Ruska, Německa a Finska. Právě finský výběr bude prvním, s kým se v BO7 sérii Češi utkají. Vyvrcholení celé soutěže se uskuteční v předvánočním víkendu 21. a 22. prosince.

UPDATE #4 (3. 12. 21:20): Tentokrát se české reprezentaci nedařilo a ruský tým je s přehledem porazil 3:0. Nyní se výběr České republiky utkává v LB proti Dánsku, kde už si porážku dovolit nemůže.

UPDATE #3 (2. 12. 21:20): Tak tohle byla bitva jako hrom! Čechům se do série proti Turkům nepodařilo vstoupit úspěšně, po Erangelu ale dokázali na Vikendi srovnat. Na druhém Erangelu soupeři přála zóna a hra skončila opravdu brzy. SpajKKova družina ale i na druhý pokus vyrovnala a rozhodovalo se na Sanhoku. Souboj se přeléval ze strany na stranu, při stavu 11 na 11 už ale Češi neztratili ani jednoho hráče a postupují do TOP6.

UPDATE #2 (29. 11. 23:00): Češi první zápas proti Nizozemsku vyhráli 3:0 a stejným výsledkem dopadlo i tažení proti Norům, které vedl SIMSY. Třetí kolo WB je na programu 2. prosince, kdy se utkají dva dosud neporažené výběry – Česko vs. Turecko. Slovensko bohužel potkal opačný osud, po dvou prohrách se s turnajem loučí.

UPDATE #1 (29. 11. 14:00): Pavouk už je známý, na úvod se Česká republika v čele se spajKKem postaví Nizozemsku, v jehož čele stojí Ibiza z týmu Liquid. Slovensko čeká vstupní duel proti sousednímu Maďarsku.


GLL Nations Royale bude stejně jako začátkem roku probíhat v Platoon Mode, to znamená, že se proti sobě postaví výběry o 32 hráčích. SpajKK má jako generál právo výběru 23 spoluhráčů, zbylých 8 vzešlo z národní kvalifikace. Slovenská kvalifikace nesložila dostatečný počet týmů, takže kapitán Mura si vše vybíral sám.

Celý turnaj proběhne od 29. listopadu formou Double Elimination pavouka, kdy pouze ti nejlepší generálové odcestují na vyvrcholení soutěže do Švédska. Další detaily teprve budou zveřejněny. Po loňském nezdaru hned v prvním kole proti výběru jadranských národům je co zlepšovat – a hráče na to bezesporu máme!

GLL Nations Royale

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
6957