První část kvalifikace na Samsung MČR mobile uzavře v polovině července Letní sklizeň

15. 6. 2019 17:07
Samsung MČR mobile
Úvodní část kvalifikace na Samsung MČR mobile se blíží ke konci. Příští týden vyvrcholí druhá turnajová série a je tedy nejvyšší čas odhalit informace o Letní sklizni!

Kvalifikace na Samsung Mistrovství České republiky mobile ve Fortnite sestává ze dvou části. V obou dvou můžou hráči bojovat ve třech turnajových sérií, které jsou složeny z tří otevřených NightCupů a jednoho finále. Čtyři nejlepší dvojice z každého finále a jedna, jenž ve všech třech sériích nasbírala nejvíce bodů, si to pak rozdají o čtyři místa na samotném MČR v tzv. Sklizni. A ta první se blíží mílovými kroky!

Za týden totiž finišuje již druhá turnajová série, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci s TP-Link, a to znamená, že od Samsung Letní sklizně nás dělí už jen pár otevřených turnajů – konkrétně se na první sběr úrody ve Fortnite můžete těšit 13. července. Hlavním lákadlem tohoto turnaje bude samozřejmě možnost postoupit na MČR, kde se bude hrát nejen o skvělé peníze, ale také o prestižní titul. Zajímavé prize money se pak rozdají i na samotné sklizni, celkově se bude hrát o 10 000 Kč, s tím, že vítězné duo si odnese 6 000 korun a druzí umístění 4 000 Kč. Kromě samotné sklizně se ale hraje o hezké peníze již v měsíčním finále, kde se hraje o krásných 3 600 Kč. Podstatné je také to, že na už Sklizni budou muset všichni účastníci na rozdíl od otevřených turnajů hrát na mobilu.

Samsung Fortnite

Na Samsung MČR mobile se tak tedy dostanou jen ti, kteří opravdu ovládají Fortnite na mobilu. A chcete-li dokázat, že mezi tyto hráče patříte i vy, máte stále šanci! O místa na Samsung Sklizni totiž pořád  hrajeme v kvalifikačních sériích. Tuto sobotu bude vrcholit ta druhá, registrovat se do třetího TP-Link MČR NightCupu můžete zde. Po této sérii pak navíc bude následovat ještě jedna, vaše dosavadní neúčast vás tedy místo na Samsung Letní sklizni stát nemusí!

V samotných NightCupech můžou uspět opravdu všichni, záleží zkrátka jen na vašich dovednostech. Účastníci budou na úvod rozděleni do skupin po čtyřech dvojicích, ve kterých si se všemi zbylými zahrají dvě hry. Cílem je získat co nejvíce killů, které se jako body zapisují do tabulky. Na šestnáct duo týmů, která dosáhnou v dané série na nejvíce bodů, pak čeká postup na měsíční finále.

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1248