TOP 10 CZSK: Zvol našeho nejlepšího LOL hráče za rok 2020!

25. 12. 2020 23:30
TOP 10 CZSK: Zvol našeho nejlepšího LOL hráče roku 2020!
Konec roku se blíží a je tedy čas na další ročník ankety TOP 10 CZSK, ve které odborná porota rozhodne spolu s čtenáři PLAYzone o tom, kdo se za rok 2020 bude moci pyšnit titulem nejlepšího hráče z České republiky a Slovenska. První místo z posledních dvou let bude obhajovat Marek "Humanoid" Brázda. Podpoř hlasem svého favorita i ty!

V roce 2020 se představilo hned pět hráčů v nejvyšší evropské lize: Humanoid, Carzzy (oba MAD Lions), Patrik (EXCEL Esports), Denyk (Misfits Gaming) a Neon (FC Schalke 04 Esports). Znovu nás ale reprezentovalo několik borců i v zahraničí, mezi takové hráče, kteří budou chtít získat co nejvíce vašich hlasů, se řadí třeba: Dreedy, Zoir, Eren, Robocop, Kamilius, Freeze a řada dalších. Zapomínat se nesmí ale ani na tváře, kteří vynikali na domácí scéně. Na umístění v nejlepší desítce zcela jistě mohou pomýšlet například reprezentanté eSuby, protože právě eSuba vyhrála prakticky každý velký turnaj, kterého se zúčastnila.

TOP 10 CZSK za rok 2019 vypadala následovně:

 1. Česká republika Marek "Humanoid" Brázda
 2. Česká republika Matyáš "Carzzy" Orság
 3. Česká republika Patrik "Patrik" Jírů
 4. Česká republika Petr "Denyk" Haramach
 5. Česká republika Aleš "Freeze" Kněžínek
 6. Slovensko Matúš "Neon" Jakubčík
 7. Česká republika Nguyễn "Eren" Đức Anh
 8. Česká republika Jakub "Tarky" Vaňkát
 9. Slovensko Kamil "Kamilius" Košťál
 10. Česká republika David "Jejky" Jakubec

Hlasování se uzavře v neděli 27. 12. 23:59. Hlasy s více stejnými nebo neplatnými odpovědmi nebudou započteny. Svou volbou můžete podpořit jakéhokoliv hráče původem z České republiky nebo Slovenska. 

UPDATE 28. 12.: Hlasování bylo ukončeno, další hlasy již nebudou započítány.

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1771

Doporučená videa: