TP-Link se stává hlavním partnerem MČR Mobile

30. 3. 2020 07:00
TP-Link MČR
Skvělé zprávy, TP-Link se v současnosti stává hlavním partnerem MČR Mobile! Bez partnerů by žádné mistrovství nebylo realizovatelné, proto jsme rádi, že tato výborná spolupráce bude probíhat již třetím rokem.

Jak již všichni dobře víme, mobilní gaming se nachází v období rozkvětu a v současné době je jednou z nejrychleji rostoucích odnoží esportu vůbec. Myšlenka hraní na přenosném zařízení je sice lákavá, ale zároveň je zapotřebí stále dokonalejších technologií. Aktuální gamingové mašiny z řad mobilních telefonů už zvládnou hravě konkurovat jak konzolím, tak i počítačům, což však pro nerušené hraní nestačí.

Moderní technologie, či výhoda dostupnosti těchto mobilních zařízení, vám ovšem nezaručí nerušený zážitek ze hry, když máte každou chvíli problém s internetovým připojením. Zařídit si síť s vyhovujícími parametry je jedna věc, ale zprovoznění kvalitní, rychlé a hlavně spolehlivé Wi-Fi je něco, co i vy sami máte v rukou. Chcete mít kvalitní router se stabilním signálem? S radostí vám představujeme špičkové routery a moderní technologie, které můžete najít u TP-Link.

Produkty, které využíváme i na offline mobilních akcích, jsou vhodné pro všechny nadšence do mobilního gamingu a ctižádostivé hráče, kteří stojí o nejlepší kvalitu a zároveň nerušenou zábavu. Archer AX6000 je jeden z nejvýkonnějších routerů na trhu. Nejen, že disponuje ohromující rychlostí v obou pásmech, má 8 gigabitových a 2 USB porty a extrémně výkonný procesor, ale navíc je už ve standardu budoucnosti. Tímto standardem je Wi-Fi 6, díky které už pro vás rušení prostoru cizími sítěmi nebude problém, a navíc dokáže najednou komunikovat s velkým množstvím zařízení, takže nebude docházet ke zpomalení či lagům.

"Kvalitní připojení je naprostým základem každého esportového turnaje. Proto si velmi vážím toho, že společnost TP-Link podporuje Mistrovství ČR v mobilních hrách pravidelně a již potřetí se budeme moci spolehnout na její technologie. Během finálových kol využijeme její hardware, aby se hráči mohli plně soustředit na svůj výkon a nic je neomezovalo," říká Tomáš Drahoš, Project Manager Samsung MČR v mobilních hrách.

Další skvělou vychytávkou, díky které můžete standard Wi-Fi 6 využívat i na svém stolním počítači, je bezkonkurenčně rychlý PCIexpress adaptér Archer TX3000E. S tímto důmyslně vytvořeným adaptérem, designovaným speciálně pro hraní her, který obsahuje i Bluetooth 5.0 pro připojení ostatních periferií, budete vždy v čele každého žebříčku. S kombinací obou těchto produktů vám už nic v cestě stát se gamingovou špičkou nebude. Z partnerství jsme velice nadšeni, protože hrát s kvalitními produkty je jedna velká radost.

"Jelikož stabilní připojení a gaming jdou ruku v ruce, jsme rádi, že můžeme přispět i naší částí k uspořádání skvělých gamingových turnajů. Z partnerství máme ohromnou radost a věříme, že i letošní ročník bude skvělý," říká Tereza Kufnerová, Marketing Manager společnosti TP-Link Czech.

Samsung MČR Mobile

O autorovi:

Členem od: 3. 2. 2020
Celkový počet článků:
157