KoreanPizzaBoy uvádí, že Artifactu stále něco chybí, a vrací se zpátky k Hearthstonu. Reprezentovat bude barvy Mindfinder Esports.

7. 1. 2019 17:36

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
1805

Tobě ten Korea nějak cuká koutky, co se děje? Nemyslíš si, že by bylo více nasnadě zdržet se podobných komentářů? Pizzaboy je super kluk a zlatíčko <3. Navíc si myslím, že dosah jeho osoby je daleko větší, než random pleba, jak říkáš ty. :) Takže trochu více lásky, pokory a sluníčka <3 

Hlavně Jammexi, cítíš se, že jsi velice dobrý hráč, že musíš říkat všem plebové? Těšíme se na tebe na Ovachamp. 

Zatím mě ten tvůj Ego up udivuje :) Nevím, proč, ale jako tvoje chování je docela moc drzé. Když si vybavím story s Powerem jak si na něho jel tvojim ''směšným'' humorem jak šel z Twitch Lounge s otázkou ''Zbylo tam vůbec něco? *hahaha*'' je docela na tebe drzé, když si na scéně krátkou dobu. Dokaž to, že si zasloužíš tam místo v Eclot. Jako do GG si přišel OK ale pak si najel svojim Ego Upem kdy jsem z tebe nemohl. Dnes jsi pro mě ubohej člověk, který klesl fakt na dno. 

:)

Jinaciidudlik

Mně jen prijde strasne vtipný, jak se oznamuje návrat nekněk na scénu po tom, co z ní na konci minulé sezóny odešel, ale fakticky tím nepřišel o jedinej cup... A díky za názor dudlo, od tebe si ho zvlášť vážím :)