Největší LAN akce roku spouští registrace!

19. 3. 2019 10:52
PLAYzone Challenge
Největší domácí BYOC akce, po které komunita dlouhé roky volala, konečně přichází na scénu. Brněnská metropole v červnu přivítá stovky hráčů, kteří si svá místa mohou registrovat již nyní.

BYOC akce stály za zrodem velké herní komunity, jakou ji známe právě dnes. Původní LANky mají dlouholetou historii a právě proto jsme se rozhodli vrátit zpět ke kořenům a uskutečnit první ročník PLAYzone Challenge, největší české BYOC akce roku. Místem konání bude pavilon G2 brněnského výstaviště v termínu 21. až 23. června.

Hlavním lákadlem celého eventu budou hlavní turnaje v pětici her: Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, HearthstoneFortnite a League of Legends. Pro první tři jmenované bude kromě finančních odměn připravena i nejvyšší dotace bodů do MČR v počítačových a mobilních hrách 2019. Připraveny ale budou také doprovodné turnaje o zajímavé ceny, a to v nejrůznějších populárních titulech i jejich méně tradičních formátech. Přesný seznam všech doprovodných turnajů, stejně tak i výše garantované dotace hlavních turnajů, budou oznámeny později na oficiálním webu akce. Koncept akce ale počítá i s běžnými pařany či partami kamarádů, kteří chtějí na místo dojet a tři dny se nerušeně bavit dle jejich gusta. Pokud byste chtěli další hráče své krevní skupiny teprve najít, doporučujeme využít facebookovou událost PLAYzone Challenge 2019.

Registrace míst je spuštěna již nyní na www.pzchallenge.cz/registrace-mista, kde až do 30. dubna běží v rámci první vlny prodeje vstupenek sleva 100 Kč na vstupné. K dispozici jsou tři varianty, Standard, Premium a All Inclusive, které se liší nabízeným obsahem, ať už jde o hrazené parkování přímo u pavilonu nebo dokonce plně vybavené herní místo s počítačem, monitorem a židlí. Návštěvníci akce si mohou na sobotu a neděli za pouhých 99 Kč zakoupit vstupenku, díky níž na místě budou moci sledovat zápasy nebo se zabavit na přítomných atrakcích. Ve vyhrazených prostorách pak pro ně i hráče bude připravena stravovací zóna s nabídkou jídel i pití. V sobotu večer pak bude pro všechny účastníky probíhat společná komunitní Red Bull esport párty.

Na závěr bychom vás rádi obeznámili s možností podpory celé akce a jednotlivých turnajů po vzoru The International. V sekci www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj je možné finančně přispět na výši prize poolu hlavních turnajů, a to formou zakoupení unikátního trička nebo čistě peněžní dotace. Příspěvek je od minimální výše 100 Kč a může být věnován do cen konkrétní hry nebo bez určení a tím pádem rozdělen mezi všechny turnaje. Z vybraných částek jde celých 100 % do prize poolu, z každého trička minimálně 100 Kč.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7737

Btw pokud by jste chteli vydelat penize na tech prizepool , tak bych obnovil ty odznacky - ikdyz to byl merch esuby ze nebo nekoho jineho ? A udelal z tech odznacku kazdorocni event (i napric hrami) at uz na MCR jenom nebo i na tuhle lanku. 

K tem listkum - nechteli by jste prihodit do zakladniho listku ty baleni vody - dalo by se to vzit i jako safety (kdyby se nam nekdo prepil energitakem a omdlel )?

Ahoj, ty odznáčky (piny) nejsou špatný nápad, popravdě jsme o nich už dokonce uvažovali. Podpora turnajů jako taková pro nás bude ještě velký téma, takže k tomu více později, ale rozhodně díky za podnět!

Co se týče vody - součástí Standard registrace není z důvodu, že základní lístky chceme držet opravdu na co nejnižší ceně, aby akce byla dostupná pro kohokoliv. Přímo na místě pak bude voda k zakoupení za úplně běžné ceny ze supermarketů - rozhodně není naším cílem vydělávat na jejím prodeji, takže se nebojte, že by byla za nějaký insane prachy.

Ok me ta voda prisla jen jako takovej quick rep win - za ''male naklady '' a i tak si stale myslim ze v tech 690/790 by mela byt i kdyby jen 1. I kdyz je to "jen" voda a muze to vybavat jako irrelevantni vytka. 

Dobrý den, pokud bych si koupil třeba premium nebo all inclusive vstupenku, mohl bysh si přinést svůj vlastní monitor, já totiž hraju na 3440x1440 a bylo by to pro mě nejpohodlnější, předem děkuji za odpověď (joo asi bych si vzal i svuj vlastni pc aby to zvladalo ten monitor :) )

Pokud chcete svůj vlastní setup (monitor + PC), doporučujeme All inclusive nebrat, protože byste platil spoustu peněz navíc za něco, co ve výsledku ani nevyužijete. Ve vašem případě tedy doporučujeme koupit Premium, kde se naopak očekává, že si účastník donese vlastní herní setup :)

Ten nápad transparentně vybírat cash na výhry se mi líbí, protože vyšší prizemoney u nás vždycky chyběly. Ale strašně mi tam chybí motivace nějaké peníze poslat. Nepřijde mi to vůbec podobné turnaji The International. 

Nápad s tričkem fajn, proč ne, ale to prostě nestačí. Proč by mladý kluk jako já ;) měl poslat aspoň 100-200 Kč na turnaj, který buď vůbec nehraje nebo je úplná lama. To, že já bych ty prachy radši utopil v Plzni (jako pivu, ne v nějaký plzeňský kašně) ví asi každý, ale proč by to kdokoliv jiný měl dávat. Značku PLAYzone samozřejmě zná naprostá většina hráčů, ale zase takový lovebrand, aby si hráči řekli "Wow PLAYzone Challenge!" a vesele posílali peníze a měli z toho radost, že pomohli, to není. Radši je nechají ve skinech nebo pošlou jako donate oblíbenému streamerovi, který už je pro ně "lovebrand".

Dobře abych to neprotahoval. Co nějaký lístek do tomboly za každých 100Kč. Haha. angel Nebo něco takového, podpis + foto od vybraného TOP hráče/streamera (jejichž účast si nějak nasmlouváte). Nebo jak říkal Bordel, odznáčky, třeba každých 200 Kč = 1 random odznáček...příklad. No pointa je snad jasná - chce to zvýšit motivaci přispět.

No když jsme u té lanky ... nemá někdo zájem o vybavení na pořádání LAN? 2x switch po 24 slotech, 100m kabele rozděleného asi na 14-16 lan kabelů RJ45. Nic víc asi v té bedně popsané nápisem LAN nebude :D

Už jsem starej, nehraju a nepořádám, ale byly to sakra tenkrát časy :)

 

 

Mohl bych se prosím zeptat jak bude probíhat ten Fortnite turnaj? Bude to jako ve squadu (2v2) nebo boude normálně 48 duos v jedný hře proti sobě? Děkuji za odpověď