Smashing Four Tournament #3

smashing four

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Smashing Four Tournament #3

Turnaj je součástí MČR klasifikace
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
74/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

PLAYzone.cz ve spolupráci s herním studiem Geewa spouští jarní sérii turnajů ve Smashing Four! Připravte se na turnaje o gemy, z kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále konající se v sobotu 15.6. v pražském Zetku. Čekají nás tři měsíční série, ze kterých se ti nejlepší kvalifikují na Grandfinále o atraktivní ceny! Turnaje se budou konat pravidelně každou neděli v 16:00.

 

Neděle 17. 03. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #1
Neděle 24. 03. 2019 od 16:00  Smashing Four Tournament #2
Neděle 31. 03. 2019 od 16:00 Smashing Four Tournament #3
Neděle 07. 04. 2019 od 16:00 Finále 1. série

Abychom zajistili co nejvíce plynulý průběh, mají hráči povinnost potvrdit svou účast před začátkem turnaje. Díky tomu budou do skupin nalosování pouze hráči, kteří se opravdu na turnaj dostavili. Svou účast musí hráči potvrdit v daném čase (15:00 - 15:30 v den turnaje) kliknutím na nápis "Můj účet", který najdou na stejném místě kde se přihlásili do turnaje (v pravé horní části stránky turnaje) a následně kliknutím na tlačítko Potvrdit účast. 
Vzhledem k systému turnaje a rozlosování skupin není možnost jakéhokoli hráče do turnaje zapsat po ukončení registrací a potvrzování účasti. Počet skupin, hráčů v nich a počet postupujích se bude odvíjet od počtu potvrzených hráčů tak, aby se vždy dalo jasně určit přesně osm hráčů postupujících ze skupin.

 

Odměny za Smashing Four Tournament #1:

 • 1. místo - 100 kvalifikačních bodů a gemy
 • 2. místo - 60 kvalifikačních bodů a gemy
 • 3. místo - 45 kvalifikačních bodů a gemy
 • 4. místo - 35 kvalifikačních bodů a gemy
 • TOP8 - 20 kvalifikačních bodů a gemy

  pozn. počet gemů a jejich rozdělení mezi hráče se odvíjí od počtu hráčů v turnaji

Smashing Four je online, sběratelská, akční PvP strategie, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům v prostředí jedinečných arén. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích, a zdárně tak postupovali jednotlivými arénami až na samotný vrchol. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu a vy tak musíte přizpůsobovat svoji strategii měnícímu se prostředí. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

 

Registrace do turnaje

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Smashing Four GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level (dosaženou arenu) 3. Registrace končí jednu hodinu před začátkem turnaje, během této hodiny mají hráči povinnost se dostavit do turnajového klanu, jehož název jim bude oznámen skrze soukromou zprávu zde na webu (soukromé zprávy najdete nahoře na stránce vedle vaší přezdívky).

Průběh turnaje

Po uzavření registrací budou hráči náhodně rozděleni do osmi skupin po šesti, v případě menšího počtu hráčů budou rozděleni tak, aby v každé skupině byl stejný počet hráčů. Systémem každý s každým postupně odehrají všechny své zápasy, které mohou najít v záložce "Rozpis základních skupin". Všechny zápasy ve skupině se hrají formátem BO3, tedy na dva vítěžné zápasy. Všechny tyto souboje se odehrají podle seznamu arén níže.

Po odehrání všech zápasů, se určí jeden postupující hráč z každé skupiny. Tito hráči budou nasazeni do playoff (první ze skupiny A proti prvnímu ze skupiny H, první ze skupiny B proti prvnímu ze skupiny G, atd.), kde odehrají svoje zápasy systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. I v těchto soubojích je pevně určeno pořadí arén, ve kterých se hraje:

Pořadí arén

 • 1.souboj - arena 3 (Orčí tábor)
 • 2.souboj - arena 2 (Čarovný les)
 • 3.souboj - arena 1 (Městečko)

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla Smashing Four. Neznalost pravidiel neomlouvá!


Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Hodinu před turnajem je potřeba přijít do turnajového klanu a dbát pokynů administrátorů.

Dobrý den mám dvě otázky. Opravdu za vyhru z minulém turnaji jste mi poslali jen 500 gemů, vždyť tolik gemů jsem vyhrál na minulém turnaji a to jsem byl 3. a nebylo to sponzorované od geewa a za 1. místo jste tehdy dávali 2000 gemů a na minulých turnajech, které sponzorovala geewa jste dávali ještě nějaké hmotné dary. A za mě  dát vítězům jen 500 gemů což je v přepočtu na koruny 100 korun velký ale velký výsměch a prakticky žádná motivace a ještě k tomu týpkovi, který skončil na minulém turnaji třetí jste vůbec po týdnu neposlali vůbec nic a za týden byl znova třetí, tak doufám, že jste mu to poslali, ale možná jste mu to poslali, ale on si toho nevšiml, protože za 3. místo kolik mu můžete poslat 200 gemů toho bych si já vůbec nevšiml takže není se čemu divit a píšete, že gemy mezi hráči rozdělíte, ale vůbec nikde není napsané, kolik budete rozdělovávat a jakým hráčům, kteří postoupí do play-off nebo komu? A k tomu se váže moje druhá otázka. Příští týden je 1. Finále a já tu prostě nikde nevidím, kolik hráču se tam dostane a co musí udělat, aby se tam dostali postoupit do finale v kvalifikacích nebo být TOP8 v počtu získaných bodů. Nikde to tu není a když jsem se ptal na všem fb tak jste mi napsali nechte se překvapit. Jako vážně, to si ze mě děláte srandu? Každý týden kvalifikaci hrajÍ 48 lidí a dalších x lidí se sem nedostane, protože už byl naplněný počet jinak číslo by bylo jinde, ale nikdo z nich prostě vůbec neví, co musí udělat, proto aby se dostali do 1. Finále a taky co lidi musí udělat, aby postoupili do Zetka jestli se dostanou tam finalisti všech Finálních turnajů a k tomu 4 nejlepší podle počtu získaných bodů nebo já fakt nevim. A vypadáto jako např. Jak nyní  hraje ČR kvalifikaci na EURO2020. Hrají kvalifikaci z pěti týmy ve skupině, ale nikdo neví kolik týmů vůbec bude hrát EURO2020 a neví kolikátý musí skončit, aby se tam dostali, to by byli nervózní i poslední zápas, kdyby náhodou všechny zápasy výhráli, ale neměli to nejlepší skóre, tak  jestli se tam kvalifikovali, anebo bude hrát baráž to oni nevědí. Omlouvám se, že je to tak dlouhé a jsou tu určitě gramatické chyby, ale prostě tohle prostě já absolutně nechápu a lidem, kterým jsem řekl, že jste mi dali za 1. místo pouze 500 gemů, tak většina napsala, že už na to kašlou a zbytek ani neodepsal a já se tomu vůbec nedivím.

 

Zdravím, 

k první části dotazu, ohledně gemů, bohužel moc informací poskytnout nemohu. Gemy neposílá nikdo z PLAYzone, my (konkrétně já) předáváme každý týden přezdívky hráčů společnosti Geewa, která gemy rozesílá a také rozhoduje o výši odměn. Gemy si rozděluje TOP8 hráčů (v případě plné účasti v turnaji), případné rozdělení je možné přidat k budoucím zápasům, tady děkuji za poukázání na tento nedostatek. Ohledně výše odměn, při dlouhodobých soutěžích jsou obecně nižší, vzhledem k počtu turnajů a tedy více možnostem je získat. Další gemy je možné získat ve finále (o tom níže) a na Grandfinále v Praze.

Ohledně informací o finále je chyba na naší (a ano, především mojí) straně. Nechceme do světa posílat neúplné info a jelikož finální detaily ještě ladíme, raději ho vydáme kompletní, abychom nemotali hráčům hlavu. Tyto informace tak mohou hráči čekat nejpozději na začátku příštího týdne, spolu s informací, kdo konkrétně se kvalifikoval. Obecně však postoupí hráči, kteří nasbírali nejvíce kvalifikačních bodů v jednotlivých turnajích.

Omlouvám se tobě, i komunitě za vzniklé potíže a doufám, že jsem situaci alespoň lehce objasnil.

Pro účast v turnaji se přihlaste do klanu PLAYzone (bílý štít a červené meče)

kde to najdu???