Predator Apex Legends Series - finále

apexbanner

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmy

Predator Apex Legends Series - finále

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
16/
16
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
3
/
3
Admini turnaje

Finální pořadí

Ačkoliv to tak mohlo vypadat, tak jsme na Apex Legends nezanevřeli a již v květnu vám ve spolupráci s Acer Predator přinášíme celoměsíční sérii o krásný prizepool 9 000 Kč! 

Formát turnaje

Turnaj se hraje systémem alá Twitch Rivals a to tímto způsobem:

 • Každý tým má 3 hodiny na to získat v matchmaking hrách co nejvíce bodů. Po uplynutí tří hodin nebude přijat žádný další screenshot s výsledky.
 • Body lze získat buď za killy nebo za umístění následovně:
  • 1 kill = 1 bod
  • 1. místo = 10 bodů
  • 2/3. místo = 5 bodů
  • 4/5. místo = 3 body
 • Tým musí v případě zisku bodů poslat adminovi turnaje (Bartas139#0636 nebo Alinas#9766) na Discordu do soukromé zprávy jméno týmu na PLAYzone společně se screenshotem finálového skóre, kde musí být v herním chatu napsán unikátní kód pro tento turnaj, který hráči obdrží do soukromých zpráv na začátku turnaje zde na PLAYzone a následně pořadí hry o jakou se jedná. Pokud nebude screenshot obsahovat dané náležitosti, nemůže být počítán do celkového skóre.
 • Alespoň jeden hráč z týmu je povinen svoje zápasy streamovat. Link na stream zašlete adminovi (Bartas139#0636 nebo Alinas#9766) do soukromé zprávy na Discordu před začátkem turnaje.

Pokud dva a více týmů budou mít po skončení stejně bodů, sečte se celkové udělené poškození a tým s vyšším poškozením vyhrává.

Do finále Predator Apex Legends Series postupuje nejlepších 16 týmů dle celkové měsíční tabulky. Upozornění: pro správné přičtení bodů mezi turnaji je potřeba mít stejné jméno týmu a alespoň 2 stejné hráče. 

Celkovou tabulku se skórem nalezneš na tomto odkazu.

Zadávání výsledků

Body zapisuje do celkové tabulky turnaje admin. Výsledky zasílejte v podobě screenshotu finálového skóre, kde musí být v herním chatu napsán unikátní kód pro tento turnaj, který hráči obdrží do soukromých zpráv na začátku turnaje zde na PLAYzone a následně pořadí hry o jakou se jedná. Tyto screenshoty posílejte do soukromé zprávy adminovi turnaje (Bartas139#0636 nebo Alinas#9766) na Discordu.

Ceny ve finálovém turnaji 

 • 1. místo - 4 500 Kč
 • 2. místo - 3 000 Kč
 • 3. místo - 1 500 Kč

Harmonogram Predator Apex Legends Series

Středa 8. května 18:00 Predator Apex Legends Series - 1. kvalifikace
Středa 15. května 18:00     Predator Apex Legends Series - 2. kvalifikace
Středa 22. května 18:00     Predator Apex Legends Series - 3. kvalifikace
Středa 29. května 18:00 Predator Apex Legends Series - finále

Komunikace s adminem

Komunikace s adminem probíhá výhradně na Discord serveru, na který se připojíte tímto odkazem: https://discord.gg/FR6PsK2