Gillette MČR v LOL: CZC.eSuba slaví titul, bronz bere Brute

10. 11. 2019 13:32
MČR
Mistrovství ČR v LOLku po roce znovu ovládla CZC.eSuba! Ve finále eSubáci zvítězili 3:1 nad Srdce nehasnou a po právu zvedají pohár nad své hlavy.

UPDATE #8 (Neděle 13:33): V zápase o 3. místo zvítězil Brute.GG, kterému se povedlo obrátit vývoj zápasu a z 0:1 dotáhnout na 2:1. Vikingekrig tedy končí s tolik neoblíbenou bramborovou medailí v podobě 4. místa.

UPDATE #7 (Sobota 22:09): CZC.eSuba vítězí ve finále nad Srdce nehasnou 3:1! Poté, co se modrá krev dostala do vedení 2:0 to vypadalo velmi jednoznačně, ale SN nakonec vše zkomplikovali a třetí hru ovládli zcela jasně. I čtvrtá hra vypadala pro Carzzyho s Denykem velmi nadějně, ale eSubáci nakonec zvládli hru otočit a dotáhnout finále do vítězného konce. 

UPDATE #6 (Sobota 16:09): CZC.eSuba potvrdila svou formu a před finále doslova zničili Brute. Modrá krev tedy do finále postupuje se 3 vítězstvími a jen jednou prohranou mapou. 

UPDATE #5 (Sobota 14:16): O finalistech je jasno! Ve velmi vyrovnané sérii proti Vikingekrig si místo po boku eSuby vydobyla ostřílená sestava Srdce Nehasnou! Vikingové se ale postarali o skvělou šou a vybojovali si 3. hru, ve které ale naskočil Carzzy na místo Hira a se svou Tristanou dotáhl svůj tým k postupu. 

UPDATE #4 (Pátek 20:39): Zápas dne mezi CZC.eSubou a Srdce nehasnou dopadl lépe pro modrou krev a druhý jmenovaný si tedy zítra bude muset zahrát o odvetu proti Vikingekrig. 

UPDATE #3 (Pátek 17:20): Třetí mač proběhl zcela v režii Srdce nehasnou, kteří zcela jednoznačně rozdrtili Brute. Těžko vyzdvihnout nějakou individualitu, jelikož SN vypadali jednotně a každý hráč svého oponenta přehrál jasným rozdílem. Dominanci hvězdného mixu demonstruje totální destrukce při pokusu o contest barona ze strany Brute.

UPDATE #2 (Pátek 15:00): Ve druhém zápase vikingové vyhráli 2:1 nad Brute.GG a stále tedy živí šanci na postup do finále. Zítra by ale museli vyhrát proti Srdce nehasnou, kteří jdou na řadu v dalším zápase, právě proti Brute. Série byla dlouhou dobu vyrovnaná a v každé hře rozhodly jen miniaturní rozdíly v teamfightech. 

UPDATE #1 (Pátek 11:00): Esubáci zvítězili v prvním zápase hladce nad Vikingekrig Esports. V zápase modrá krev jasně dominovala a obě hry ukončili v rychlém tempu. 

Nejdříve bude hrát každý s každým jednu BO3 sérii. V pátek se tedy odehrají 4 a v sobotu 2 série, ve kterých se rozhodne o dvou postupujících do finálové BO5 – naši historicky vůbec první – a o dvou týmech, které si v neděli zahrají o bronz. Produkci turnaje zaštítí Hitpoint a všechny zápasy tak budete moci sledovat živě na jeho Twitch kanále. Komentovat pak budou Xnapy, Mozilla, Bronko, Roman Dufek a Kangae, takže i tady máme podchycené to nejlepší z nejlepších.

Skupinová fáze
# Název týmu S V P
1.  CZC.eSuba 6:1 3 0
2.  Srdce nehasnou 5:3 2 1
3.  Vikingekrig Esports 3:5 1 2
4.  Brute.GG 1:6 0 3
Pátek 8. 11.
CZC.eSuba  2:0  Vikingekrig Esports
Vikingekrig Esports  2:1  Brute.GG
Srdce nehasnou  2:0  Brute.GG
CZC.eSuba  2:1  Srdce nehasnou
Sobota 9. 11.
Srdce nehasnou  2:1  Vikingekrig Esports
CZC.eSuba  2:0  Brute.GG
CZC.eSuba  3:1  Srdce Nehasnou
Neděle 10. 11.
Brute.GG  2:1  Vikingekrig Esports

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1581

Jak to, že už několik let absolutně u žádné novinky není ani jeden komentář surprise?! Jako vážně? A na vašem FB k nějaké nasdílené novince, třeba jestli moc tak 5 komentů. Co se stalo? Nebo se chodí někam jinam, na jinej portál? Pochybuju. Holt komunita online na webech umřela, a podle mě je to hrozná škoda. Na konkurenčním U2 (schválně nepíšu celý název), bylo normální ve své (dlouhé) éře, že u novinky u tohoto typu by bylo třeba klidně i 500 komentářů sad. Zároveň si nemyslím, jak by někdo mohl třeba namítnout, že se to přesunulo třeba jen na TSka, herní klienty nebo kamkoliv jinam ta gaming komunita celkově. Prostě to umřelo a straašně mi to chybí, ta textová online komunita jak byla třeba právě nejsilnější na tom U2, ale tady to taky žilo, sice o něco míň, ale komentářů tu bylo taky dost. 

Řešil to už někdo laugh? Dá se s tím něco udělat?